Arkadaş Arama:

L 0

Rüyada Lav Görmek

Rüyada lav görmek, rüyayı gören kişinin büyük bir aşk yaşayacağına, dikkatli olmadığı takdirde üzüleceğine işarettir. Yani kişinin rüyasında lav görmesi, büyük bir aşk macerası yaşayacak demektir. Ayrıca çok dikkatli olması gerekir ve bu aşka çok dikkat etmeniz gerekir. Evde lav görülmesi yaklaşan büyük kısmettir. Güç, mevki, üstünlük, ün, onur olarak yükselmek anlamına gelir.
Rüyada bir yanardağın lav saçtığını görmek, bir vesileyle tanışılacak kimseye âşık olmaya ve onunla evlenmeye işarettir. Etrafa saçan lavlardan kıvılcımlar sıçradığını görmek ise gizlenen sırların açığa çıkmasına işarettir.

Denizde lav görülmesi, yolculuğa, mala, karlı ticarete, üzüntü ve kederden kurtuluşa, mal ve nimete, vücudun sıhhatine delalet eder. Denizde lav aynı zamanda esenlik, ihtiyat, çare ve sebatla yorumlanır. Ayrıca sağlam tedbire ve esenliğe çıkmaya işarettir.

Rüyada Lav Görmek Anlamı ve Yorumu
büyük bir macera geçireceğinize ve bir kimse ile tanışıp sonunda onunla evleneceğinize; eğer evli iseniz, esinizle aranızda önemli bir mesele olacağına delalet eder.
Ateşin lav çıkardığını görmek, bir sırrınızın açığa vurulacağına, bundan dolayı çok zor bir durumda kalacağınıza yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir yanardağın lavlar saçtığını görmek, bir macera ile tanışacağınız birisiyle evleneceğinize işarettir. Ateşin kıvılcım ve lavlar saçtığını görmenizle, bir sırrınızın açığa çıkacağı seklinde tabir edilir.
Rüyada lav görmek bazen de, sabrın taşmasına işarettir. Bazan gizli bir sırrın açığa çıkmasına, ani bir öfkeye, tartışmaya, zarara uğramaya yorumlanır. Kimi zaman bol kazanca, güzel bir evliliğe; kimi zaman da ateşli bir aşka, beklenmedik sevinçli bir habere işaret sayılır.

Hasta olan bir kimse rüyada lav görse, rüya sahibinin kısa bir sürede şifa bulacağına işaret eder. Şayet yoksul bir kimse aynı rüyayı görürse, rüya sahibinin şansının açılacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret sayılır.