Arkadaş Arama:

L 0

Rüyada Limon Görmek

Rüyada sarı renk limon görmek, mal, dünyalık ve elbisenin işaretidir. Rüyada limon görmeniz afiyetle tüketilen rızk ile hastalıktan şifa bulmak anlamındadır. Çünkü limonda hastalara şifa vardır. Rüyada görülen limon, renginden ötürü hazan mevsimine çağrışım yapar. Tadı nedeniyle de suratsız, asabi, huysuz ve oldukça eli sıkı bir insan olarak da tanımlanır. Olgunlaşmamış yeşil renkli limon ise keder olarak ifade edilir. Ayrıca zorlukla elde edilen helal malın da işareti sayılır. Bazen de limon, üzüntüye, sıkıntı çekmeye ya da evde çıkan hafif tartışmalara işaret eder.
Rüyada Limon Ağacı Görmek Ne Demek?
Rüyada uzun limon ağacı görmek, halka faydası çok bir adamla yorumlanır. Rüyada limon ve ağacını görmeniz zengin, hayırsever, meşhur bir kadına da işaret eder. Rüyada limon ağacı görmeyi, somurtkan veya asık suratlı bir adamla da yormuşlardır. Limon ve ağaçlarını bir arada görmek, güzel kadınların ve yakışıklı erkeklerin işaretidir.

Hamileyken Rüyada Limon Görmek
Hamile kadının rüyada limon görmesi, hayatta başarıya ulaşacağını belirtir ve bereketli kazanç elde edeceğiniz anlamına da gelir. Hamile bir kadın limon görürse, ‘hayırlı erkek evlat doğuracak’ şeklinde yorumlanır. Hamile olmayan bir kadın rüyasında limon görmesi ise, yakın zamanda erkek bir çocuğu olacağı anlamına gelebilir.
Rüyada Limon Ağacından Limon Toplamak
Limon toplamak, sağlıklı, güzel huylu biriyle ve kolaylıkla yorumlanır. Limon toplamak; istikbalinizin çok parlak olacağına, eğer kendinizi yeni işlere kaptırmazsanız büyük başarılar elde edeceğinize işarettir. Limon toplamak helal rızk temin etmenin göstergesidir. Rüyada portakal, limon ve mandalina toplamak, övülmek ve insanlardan saygı ve takdir almak manasına gelir. Genç kimseler için yaşamları süresince pek çok başarı elde edeceklerine, eğitimlerinden zaferlerle çıkacaklarına ve geleceklerine emin adımlar atacaklarına işaret eder.
Rüyada Limon Yemek Ne Anlama Gelir?
Rüyada limon yemek yahut birisinin kendisine limon ikram ettiğini görmek, sağlık, şifa, kuvvet, mal, rızık, sıhhat ve afiyete delâlet eder. Çünkü bağışıklık sitemini güçlendiren, mideyi ve kanı temizleyen limon yüksek tansiyon, solunum bozuklukları, yanık, obezite, iç kanama, diş problemleri, ateş, kabızlık, hazımsızlık, boğaz enfeksiyonları tedavilerinde kullanılır. Rüyada limon emmek sağlıklı bir ömür süreceğinizin alametidir.

Meyvesi hem yenen hem de koklanan limon yediğini görmek iç ve dış iyiliğine, ilim ve irfana, güzel amele işarettir. Ağaçtan limon yiyen kimse güzel ve cemal sahibi biri demektir. Limon yemek rızık ile tabir olunur. Bir hastanın rüyada limon yediğini görmesi, hastalıktan şifa bulacağına delâlet eder. Yine limon yemek rüyası, aile içinde geçimin çok güzel ve muntazam olduğuna işarettir.
Rüyada Limon Tuzu Yemek
Rüyada limon tuzunu yemeniz iç ve dış iyiliğine, ilim ve irfana, güzel amele işarettir. Rüyada sarı limondan imal edilmiş tuzu yemeniz kazanacağınız helal mala delildir.
Rüyada Limon Bulmak
Eğer bir kimse limon ağacında limon bulduğunu görmüş ise bu rüya kişinin maddi sorunlarının biteceği, huzuru bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi ağaçtan olgunlaşmamış limonları bulduğunu görmüş ise kişinin bir konuda sabırsız davrandığı ve bu yüzden iş hayatında bazı aksaklıkların yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Limon Dikmek
Limon ağacı dikmek, kimsesiz bir yetimi büyütmeye işarettir. Limon ağacına çıktığını görmek, hayır sahibi ve zengin bir kimseden gelecek faydaya yorumlanır. Bazı yorumcular limon ağacını dikmeyi yöneticiye tanımlamışlardır.
Rüyada Limon Sıkmak

Rüyada, zeytine limon sıkmak, himmete, çorbaya limon sıkmak ise iç ve dış güzelliğine işarettir. Rüyada, içine limon sıkılmış çay içmek, bir yerden gelecek yardıma ve himmete alamettir.
Rüyada Limon Suyu Görmek
Rüyada limonlu maden suyu içtiğini görmek zengin ve hayır yapmakla meşhur ve fikirleri düzgün olan bir insana delâlet eder. Rüyada limon suyu görmek güzel ve cemal sahibi birinden fayda göreceğinizi işaret eder. Limon suyu, insanlara yararı dokunan biriyle de tabir olunur. Çünkü limonda hastalara şifa vardır. Bazı tabirciler limon suyu, malı çok ve bütün hallerinde hayırlı ve faydalı meşhur bir kadındır, dediler.
Rüyada Limon İstemek
Rüyada birinden limon istemek yaşanılan bazı sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine işaret eder. Kişin rüyasında limon istemesi ailesi ve sevdikleri ile huzur içinde olacağına, kendisini moral olarak iyi hissedeceğine, helal rızka, ağız tadına yorulmaktadır.

Rüyada Limon Kesmek
Rüyada bıçakla limon kestiğini görmek, sıkıntı ve tatsızlıklara karşı mücadele ederek buna son vermek istediğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada limon kesmeniz aynı zamanda refah ve mali kazanç anlamına da gelmektedir. Karşılaşacağınız bazı tatsız durumlar karşısında sağlam karakteriniz sayesinde sıyrılmayı başarabilirsiniz.
Rüyada Limon Rendelemek

Rüyada limon doğramak, kısmet, bolluk, başarıdır. Limon güzel ise kısmet çok iyidir, kötü ise kısmet kötüdür. Yeşil limon, sarısından daha hayırlıdır. Rüyada yeşil limon rendelemeniz ailenizle birlikte huzur dolu günler yaşayacağınızın delilidir.
Rüyada Limon Vermek
Rüyada birinin limon vermesi zengin bir kimseyle tanışacağınıza tabir edilir. Birine limon vermek ise helal mal edinmeye işarettir. Rüyada limon verdiğini görmek iyi tabiatlı, geçimli, konuşması içten, güzel yüzlü birinden fayda sağlayacağınızı gösterir. Rüyada birine limon vermek, rüyayı gören kişinin evinde meydana gelecek olan hayırlı kısmete delalet eder.
Rüyada Limon Satın Almak Ne Demek?
Rüyada limon almak, hastalıktan sağlığa, iç ve dış iyiliğine, sıhhatli bir yaşama, ilim ve irfana, güzel amele işarettir. Rüyada üzerlerinde limon olan ağaçları görmek, eline mal geçmeye, limonları koparıp toplamak, yine mal ve servete delalet eder.
Rüyada Limon Hediye Almak
Rüyada limon hediye vermek canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine yorumlanır. Rüyada limon hediye almanız ise değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.
Rüyada Limon Bahçesi Görmek
Rüyada limon bahçesini dolaşmak, çok hayırlı bir rüya olup, mutluluk ve huzurla dolu bir geleceğe alamettir. Bahçeye girip dolaşmak çok hayırlı olup, iyi bir geleceğe götürecek anlamındadır. Rüyada limon bahçesini görmeniz iyi ve güzel işler yaparak rızka alınacak bereketli artışa işarettir. Limon çiçeği ise çok iyidir.
Rüyada Limon Dilimi Görmek
Rüyada limon dilimlemek aile hayatında yaşanacak sevinçli ve mutlu haberlere delalet eder. Rüyada limon dilimi görmeniz sıkıntı ve sorunların sona ereceğine, çektiği sorunların yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, hayırlı bir işe başlayacağına delalet eder.
Rüyada Limon Fidanı Görmek
Rüyada limon fidanı görmeniz, iyi düşünüp iyi işler yapmaya, güzel söyleyip güzel davranmaya, ilmiyle amel etmeye, söylediği sözün ve savunduğu fikrin adamı olmaya işarettir.
Rüyada Çürük Limon Görmek
Rüyada çürümüş limon görmeniz bir işten dolayı birini kınamaya alamettir. Rüyada görülen çürük limon zararsız ama faydası da pek görülmeyen insana delalet eder. Rüyada küflü limon görmek ise fena huylu, katı yürekli, sohbeti tatsız, asık suratlı ve hayırsız bir kimseye delâlet eder. Çürük limon, bazı hayal kırıklıkları uğrayacağınıza yorumlanır. Etrafında onu kıskanan insanlar var demektir. Bazen de haram mal edinmeye işaret sayılır. Kimi zaman keder ve sıkıntıya işaret ederken, kimi zaman da üzüntüden kurtulmaya yorumlanır.
Rüyada Limon Çekirdeği Görmek
Kimi tabirciler, limon çekirdeğini, insanlara faydalı olmayı isteyen hayırsever bir adam olarak işaret etmişlerdir. Rüyada limon çekirdeği görmek mala, afiyetle tüketilen rızka, hastalara şifa yahut bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya tabir edilir.