Arkadaş Arama:

L 0

Rüyada Lokanta Görmek

Rüyada lokanta görmek, yoksul kimse için rızk elde etmeye, varlıklı kimse için rahat ve huzurlu bir hayata kavuşmaya işarettir. Rüyada görülen lokanta, herkesin yardımına koşan hayır sever bir kimseye çağrışım yapar. Bazen geçim bolluğuna, rızkın artacağına ve iyiliğe işaret eder. Rüyada lokanta görmek, kişinin dost canlısı olduğuna, çalışkan bir birey olduğuna, bu yüzden de kişinin çevresinin geniş olduğu demektir. Kişiyi yaptığı hayırlı projeler sayesinde bereketli kazançlar elde ettiği anlamına gelmektedir.
Rüyada bir lokantada yemek yediğini görmek, rızka ve menfaate delalet eder. Lokantada (Restoranda) yemek yemek zahmetsiz rızka, mal ve dünyalığa delalet eder. Rüyasında temiz bir lokantada yemek yediğini görmek, istediği bir işin gerçekleşmesi demektir. Rüyada kalabalık lokanta görmek ise, bu iş için rakiplerinizle mücadele etmek zorunda kalınacağınızı belirtir. Rüyada bir lokantada yemek yediğini görmek, ailesinin geçimini temin etmekte güçlük çekmemeye, misafir gelmesine veya rahatına düşkün olmaya işarettir. Rüyada içkili lokantada yemek yediğini görmek, halktan kopuk yaşamaya, çevresindeki olumsuzlukları görmezden gelmeye veya şüpheli kazanca işaret eder.

Kimi zaman rüyada lokanta görmek, tokluğa, varlığa veya zenginliğe yorumlanır. Ayrıca rızka yahut menfaate işaret sayılır. Bazı yorumcular da, işlerin yolunda gittiğine, kazancın artacağına yorum yapmışlardır. Bir kimse rüyada acıkmadığı halde küçük bir lokantaya girip yemek yediğini görse, rüya sahibinin aç gözlü biri olduğuna hükmedilir. Veya o kimsenin sıkıntıda olduğuna yorumlanır. Eğer lokantada oturacak yer olduğu halde oturmadığını, yemeğini ayakta yediğini görürse, o kimsenin çirkin işlerden para kazandığına işaret sayılır. Şayet lokantada garsonluk yaptığını görürse, rüya sahibinin evine ve akrabalarına geçinmeleri yönünden yardımcı olduğuna hükmedilir.
Rüyada temiz, güzel bir lokanta görmek kişinin çevre ilişkileri, toplum, iş ilişkilerinin çok iyi olacağına işaret eder. Bir lokantada yemek yediğini görmek, küçük sıkıntılara delalet eder. Lokanta içinde yürümek ve oturacak bir masa aramak, islerini yoluna koymak için bazı çareler düşünmeye işarettir. Kendisini bir lokantada tek başına yemek yerken görmek, o anda yaptığı isin başarılı olamayacağına delildir. Rüyada bir lokanta sahibi olduğunu veya lokantada garsonluk yaptığını görmek, yeni bir is alanına gireceğine delalet eder. Bir lokantada mutfakta yemek pişirdiğini görmek, islerinin yolunda olduğuna ve bütün rakiplerini alt ettiğine delalet eder.
Rüyada lokanta görülmesi, çevre ilişkileri, toplum, iş, fırsat olarak yorumlanır. Temiz bir lokantada yemek yediğini gören, istediği bir işin sahibi olur. Lokanta kalabalık ise, bu iş için başkalarıyla mücadele etmek zorunda kalınacağını açıklar.
Lokantacı Sevindirici ve hayırlı gelişmelere, faydalı bir işle meşgul olmaya, halkı geçim vasıtalarına yönelten kimseye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Aşçı.)