Arkadaş Arama:

L 0

Rüyada Lokum Yemek Nedir? Lokum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada lokum yemek kısa zamanda mutluluk verici bir haber alır. Bu haber sayesinde günleri mutlu geçer demektir. Rüyada bir kutu lokum alan yahut lokum görmek rüyayı gören kimsenin hayatı gönlüne göre olur. Lokum ikram etmek başka insanları sevindirmek demektir. Lokum yemek rüya sahibi için sevinç duyacağı bir haber anlamına gelir.
Bademli veya fıstıklı lokum yemek, ev halkından biri hakkında duyacağı kötü bir söze işarettir.

Rüyada lokum yemek; kısmetin açılacağına işarettir. Rüyada lokum görmek, bebeğe çağrışım yapar. Bazen sevinmeye, tatlı söze, hayırlı bir habere işaret sayılır. Kimi zaman hastalıktan ve sıkıntıdan kurtuluşu belirtir. Kimi zaman ise, kendi başına buyruk yalnız yaşayan bir kadına işaret eder. Bazen ise iki sevgilinin uzun bir aradan sonra tekrar kavuşmalarına işarettir. Ayrıca lokum doğuma, nişana ya da yeni bir yuva kurmaya işaret sayılır.
Rüyada lokum yemek kısa zamanda mutluluk verici bir haber almaya delalet etmektedir. Bu haber sayesinde günleri mutlu geçer demektir. Rüyasında bir kutu lokum alan kimsenin hayati gönlüne göre olur. Lokum ikram etmek başka insanları sevindirmek demektir.
Rüyada lokum yediğini görmek, bugünlerde bir dedikodu işiterek çok üzüleceğine delalet eder.
Rüyasında lokum yediğini gören kısa süre içinde sevinç verici bir haber alır. Bu müjde sayesinde günleri aydınlanır. Rüyasında bir kutu lokum alanın istediği gibi bir hayatı olur. Lokum ikram eden başkalarını sevindirir.