Arkadaş Arama:

M 0

Rüyada Mahkeme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mahkeme görmek, mahkemede görmek çok hayırlıdır. Ceza mahkemelerini görmek ise, sıkıntı ve şiddetle yorumlanır. Mahkemede dinleyici veya şahit olarak bulunmak sizi heyecanlandıracak olaylarla karşı karşıya olduğunu belirtir. Arkadaşlarınız, başınız çok sıkıntı açacaklar; beklenmedik bir zamanda ciddi tartışmalar yaşayacaksınız.anlamındadır. Rüyada mahkeme yeni sorumluluklar, önemli kimse ve resmi iş demektir.
1- Rüyada Mahkeme Kararı Görmek
Rüyada karar görmek, genellikle bir durumu sona erdirmek ve yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır. Rüya sahibinin kudret sahibi olmak manasına gelen bu rüya, kişinin özellikle rakipleri karşısında alacağı zaferleri müjdeleyeceği delalet eder.

2- Rüyada Mahkemenin Karar Verdiğini Görmek
Rüyada herhangi bir mahkemenin karar verdiğini görmek, kişinin hayatı ile ilgili önemli bir gelişme olduğunu göstermektedir. Rüya sahibinin bu durum karşısında duygularına yenik düşmeden, mantığı ile olayları değerlendirmesi ve karar vermesi gerektiği anlamına gelmektedir.
3- Rüyada Birini Mahkemeye Vermek
Rüyada birini mahkemeye verdiğini görmek, bir hak talebinde bulunmaya veya iddiasında haklı çıkmaya işarettir.
4- Rüyada Mahkemeye Verilmek
Rüyada mahkemeye verildiğini görmek, yanlış ve uygunsuz bir işten yüz çevirmeye, hatasını anlayıp özür dilemeye veya tövbe etmeye işarettir.
5- Rüyada Mahkeme Salonu Görmek
Rüyada mahkeme veya mahkeme salonu görülmesi, adaletin gecikmesine, üzüntü ve kedere işarettir.

6- Rüyada Mahkemelik Olmak
Kendini karı koca davası görülen bir mahkemede gören kimse, başlangıcı kaygı verici, fakat sonu hayırlı bir işe girer.
7- Rüyada Yeryüzü Mahkemelerini Görmek
Yeryüzü mahkemelerini görmek adaletin gecikmesine, üzüntü ve kedere, Mahkeme bazen mağdurun bu halinin giderilmesine, zalimin üzülmesine işaret eder.
8- Rüyada Mahşerde Kurulan Mahkeme Görmek
Mahşerdeki mahkemeyi görmek tam ve mutlak adalete, her şeyin ve her kişinin gerçek yüzünün ortaya çıkmasına, kimilerinin üzülüp, kimilerinin sevinmesine delalet eder.
9- Hukuk Mahkemesi Görmek
Rüyada hukuk işlerine bakan mahkeme görmek çok hayırlıdır. Ceza mahkemelerini görmek ise, sıkıntı ve şiddetle tabir edilir. Mahkemede dinleyici veya şahit olarak bulunmak heyecan ve olaylarla karşı karşıya olduğunu gösterir.

Rüyada hukuk mahkemesi görmek; bol kazanca, berekete ve rahatlığa, ceza mahkemesi görmek; zarara, üzüntüye, hayatınızda önemli değişikliklerin olacağına, düşmanlarınızla mücadele etmek zorunda kalacağınıza işarettir.