Arkadaş Arama:

M 0

Rüyada Mandal Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada mandal görmek, emin, güvenilir ve sözünde duran kimseyi ifade eder. Bazen mandal sarsılmayan bir inanç demektir. Mandal görmek haber veya misafir olarak ta yorumlanır. Ayrıca kişinin rüyasında mandal görmesi, çözümlenmesi zor bir sorununun olacağına ve sonunda bu sorunun çözüleceği anlamına gelir.
Bazen Rüyada çamaşır mandallamak, rüyayı gören kişinin üzüntü ve kederden kurtuluşuna işarettir. Rüyada çamaşır mandalı görmek, birinin yardım ve desteğiyle sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Dolap, kapı ve pencere mandalı ise, emniyet ve güvene yorulur. Rüyasında mandal gören kişi için sağlam tedbir ve delile işaret eder. Rüyada mandal görmek bazen de evin hanımına tabir edilir.
Hapisteki bir kimse rüyasında mandal görse, rüya sahibinin kısa bir zaman sonra özgürlüğüne kavuşacağına işaret sayılır. Şayet üzüntülü ve sıkıntılı kimsenin mandal görmesi ise rahatlayıp ferahlayacağına yorumlanır. Eğer bu kimse birine kefil olmuşsa, kefillikten kurtulacağına alamettir.
Rüyada renkli mandal görmek, kimi zaman evlenmek isteyen kimse için güvenilir bir eşe işaret sayılır. Ayrıca, yolculuk yapmak isteyene de emin bir yolculuk yapacağına yorumlanır.
Mandal görmenin yanında mandal satın aldığını görmekte rüya tabirlerine göre yaşanan sıkıntıların son bulacağına ifade edilir. Rüyada mandal görmek zorlukların üstesinden gelmeye de yorulur.

Rüya sahibinin rüyasında mandalla çamaşır astığını görmesi sorun çekmeden kazanılacak rızka, mutluluğa ve şöhrete işaret eder.
Rüyada çamaşır mandalı satın almak maddi problemlerden arınmaya, muradına ermeye işarettir. Rüyada çamaşır mandalı bulmak ise işlerde kolaylığa yorumlanmaktadır.

Rüyada Mandal Toplamak
Bir kimse rüyada mandal topladığını görse, rüya sahibinin rızkının bollaşacağına hükmedilir. Rüyasında mandal topladığını gören bekâr bir kimse ise o kişinin evleneceğine işaret sayılır.
Şayet hasta ise, kısa bir zamanda şifa bulacağına yorumlanır. Eğer borçlu ise, borcunu ödeyeceğine işarettir. Rüyada mandal toplamak, aynı zamanda kuvvet olarak da tanımlanır.

Rüyada Tahta Mandal Görmek
Rüyada görülen tahta mandal ümide çağrışım yapar.Bunun için bir kimsenin rüyasında tahta mandal görmesi, rüya sahibinin umutlarının gerçekleşmesine işarettir.
Bir kimse rüyasında tahta mandal görse, rüya sahibinin aramakta olduğu işte çalışacağına hükmedilir. Mandalla çamaşır astığını görmek üzerindeki yükün hafiflemesine işaretidir.
Rüyada görülen mandallar, bazen evlenmek çağında bulunan kişiler olarak tanımlanır. Plastikten yapılmış mandal ise ev kadınına çağrışım yapar.