Arkadaş Arama:

M 0

Rüyada Mandalina Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mevsiminde mandalina görmek yardıma, himmete, sağlık, sıhhat ve afiyete delalet eder. Mandalina ağacı, temiz, hoşsohbetli, insanlara iyilik yapmayı seven bir kişiye delalet eder. Hoşsohbet, insanlara iyilik yapmayı ve hayır işlemeyi seven bir kimseye, Mandalin ağacı hoş sohbet, insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder.
Rüyada mandalina yemek, sevinçli bir haber alınacağına ve bir yerden gelecek yardımı gösterir. Rüyada iri büyük mandalina görmek değerli bir eşya demektir.

Mandalina aldığını, gören kişi değerli eşya sahibi olacak anlamına gelmektedir. Rüyada mandalinalarla dolu bir ağaç, kişi ev alacak demektir.
Güzel bir mandalina ağacı, bereketin, zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın işaretidir. Rüyanızda mandalinayı yiyorsanız, hayatta başarılı olacaksınız. Turuncu kabuklu, iri bir mandalina, değerli bir eşyadır.

1- Rüyada Mandalina Yemek
Mandalina yenmesi, seyahatte, tatil ve geziye yada güney bölgelerine neşeli bir geziye katılacağınızın işareti olarak kabul edilir. Sıcak yerlere güzel bir geziye çıkacağınıza işarettir. İyi bir iş veya davranışta bulunmaya, itibara ve mala işarettir.

2- Rüyada Mandalina Ağacı Görmek
Rüyada görülen mandalinaya ait ağaçlar, güzel ve cemal sahibi birine işarettir. Aynı zamanda mandalina ağacı, insanlara faydalı bir adam ile de tabir olunur. Mandalina ağacı kısa sürede elde edilecek helal rızka işarettir.

3- Rüyada Mandalina Soymak
Kişinin rüyasında mandalina soyması güzel gelişmelere delalettir. Kazancın artması şeklinde tabir edilir. Bolluk ve bereketi simgeler. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günlerin işaretçisidir. Kısmetin bolluğuna ve şansa yorumlanır.

4- Rüyada Mandalina Almak
Kişinin rüyasında mandalina alması bir yerden gelecek yardıma ve himmete, sağlık, sıhhat ve afiyete delâlet eder. Kısmet ve hastalıklara şifa demektir. Mandalina almak zenginliğe, hasta biri için hastalıktan kurtulmaya ve helal mala delalet etmektedir.

5- Rüyada Mandalina Bahçesi Görmek
Mandalina bahçesi, murada ermeye işarettir. Bekar bir kimsenin mandalina bahçesi görmesi, yakında evleneceğine yorulur. Evli kimseler için bu rüya evlat ve mutluluğa delalet eder.
Mandalina bahçesi, hastalıktan şifa bulmaktır. Mandalina bahçesinde dolaşmak, refah ve zenginliğe işarettir.

6- Mandalina Fidanı Görmek
Zengin bir kimseden helal yoldan mal elde etmeye yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya sağlam ve çalışkan olmakla beraber cimri ve zengin olacak kimseyi işaret eder.

7- Rüyada Mandalina Kabuğu Görmek
Bir kimsenin rüyasında mandalinanın kabuğunu görmesi, keder ve üzüntüden kurtulmaya delalet eder. Sağlık ve şifayı ifade eder. Aynı zamanda rızka, menfaate ve kolay geçime işaret eder.

8- Rüyada Mandalina Suyu İçmek
Bir kimsenin rüyasında mandalinanın suyunu içmesi, hayırlı ve müjdeli bir habere delalet eder. Cana yakın biri olacağınıza, işinizin yolunda gideceğine yorulur. Aynı zamanda söz sahibi, bilge ve erdemli biri olmaya işarettir.