Arkadaş Arama:

M 0

Rüyada Mandalina Toplamak

Rüyada mandalina toplamak, seyahatte, tatil ve geziye yada turizm yerlerine neşeli bir geziye katılacağınızın işareti olarak kabul edilir. Rüyada mandalina toplamak, sıcak yerlere güzel bir geziye çıkacağınız demektir. Ayrıca mandalina toplanması, iyi bir iş veya davranışta bulunmaya, itibara ve mala işarettir.
Mandalina toplayan rüya sahibinin iç ve dış iyiliğine işarettir. Mandalinalarla dolu bir ağaç, kişi ev almasına delalettir. Mandalina toplanması ilim, irfan ve güzel ameldir. Ayrıca bu rüya elma ve portakala benzerdir. Bir kimsenin rüyada mandalina bahçesinde yada mandalina ağacında mandalina topladığını görmesi, keder ve üzüntüden kurtulmaya delalet eder. Rızka, menfaate ve kolay geçime işaret eder.

1- Dalından Mandalina Toplamak
Kişinin dalından mandalina toplaması rahatlık ve sıkıntılardan uzak olmaktır. Kişinin rüyasında mandalina topladığını görmesi güzel gelişmelere, sağlık, ve berekete delalet eder. Büyük portakal toplanması değerli eşya olarak yorumlanır.

2- Rüyada Bahçeden Mandalina Toplamak
Kazanç ve mutluluk işaretidir. Bahçede mandalina toplayan kişinin hem maddi hem de manevi durumunun iyi olacağına yorulur. Ayrıca enerjisinin artacağını ifade eder.

3- Ağaçtan Mandalina Toplanması
Ağaçtan mandalina koparıp toplanması, işlerin düzende ilerlemesine yorulur. Şansının açık olacağına, hayır ve menfaat sağlayacağına tabir edilir. Rüyasında bir ağaçtan mandalina toplayan kimse itibar sahibi olur. Çalışmalarında ise başa elde edeceğine işaret eder.

4- Rüyada Yerden Mandalina Toplamak
Toprakta mandalina toplanması zahmetsizce elde edilecek malı işaret eder. Bir kimse yerden mandalina topladığını görürse aç bir çalışmayla hedeflerine ulaşacağına delalet eder.