Arkadaş Arama:

M 0

Rüyada Manifaturacı Görmek

Manifaturacı dükkanında sattığı şey karşılığında para alan manifaturacı görmek, insanlara iyiliği dokunan kişiyi gösterir. Genel olarak Rüyada manifaturacı görmek, insanlar arasında güzel, hoş ve çokça iyiliği olan bir insan olmakla tabir edilmektedir. Aynı zamanda hoş geçimli bir insanı belirtir. Genel olarak rüyada manifaturacı görmek, rızka, fakirlikten sonra zenginliğe, bekâr ise evlenmeye işarettir. Ancak rüyada sattığı mal karşılığında para alan manifaturacı, iş ve davranışında gösterişe kaçan birinin varlığını anlatır. Sattığı mal karşılığında para alsa; yaptığı amel ve iyilik, riyaya ve ayrıca bunların sevabını götürecek bir söz söylemesine işarettir.

Rüyada Manifaturacı Görmek Ne Demek?
Sonuç olarak rüyada manifaturacı görülmesi, rızka, fakirlikten sonra zenginliğe, bekâr için evleneceği demektir. Manifaturacı yeni bir iş bulmayı da anlatır. Kimi zaman da, yardım, buluşmak veya sabretmek olarak yorulmaktadır. Özetle rüyada manifaturacı görmek, insanlar arasında güzel, hoş sanatları ve iyiliği olan bir kişiye delâlet eder. Manifaturacı, söz sahibi, saygılı ve insanlara sık sık yardım eden sempatik bir kimsedir.

Rüyada Manifatura Dükkanı Görmek
Rüyanızda manifatura eşyaların satışı yapılan dükkan görmeniz, hac veya umre yapmaya işarettir. Rüyada manifatura dükkânı görmek dünyalık ve rızıkla da yorulmaktadır. Fakir bir kimse rüyasında manifatura dükkânı görse sıkıntılarından kurtulur. Aynı zamanda eli genişler, rızkı bol olur. Bekârın manifatura dükkânı görmesi, evlenmesini belirtir. Manifaturacıda oturmak, bir büyüğe bağlanmaya, zikir meclislerinde bulunmaya da işarettir.