Arkadaş Arama:

M 0

Rüyada Manikür Yapmak

Rüyada el tırnaklarının bakımı için manikür yapmak neşeli olmaya, kişinin gösterişli bir hayat sürmesine işarettir. Rüyada kuaförde manikür yaptırmak ise eğlenceli bir hayat sürmeye yorulur. Rüyada manikür yaptırmak insana bıkkınlık veren ortamlardan kurtulmak demektir. Rüyada manikür yapmak iyiliktir. Kişinin manikür yaptırması müjdeli haberin işaretidir. Rüyada güzellik salonunda manikür yaptırmak ise rüya sahibinin, kısa süre içinde alacağı, çok büyük paralara delalet eder. Pedikür, Manikür gösterişi seven, süslenen ve meraklı bir kimse olduğunuzu gösterir.
Rüyada kendinizi manikür yaptırırken görmek; evliyseniz bir erkek evladınız olacağına, evli değilseniz; maddi durumu iyi biriyle evliliğe işarettir. Bazı tabircilere göre rüyada eline manikür seti yapmak evliler için çocuğa, bekarlar için evliliğe işaret eder. Rüyada manikür yaptırdığınızı görmeniz size teklif edilen işlerin, sizin için hayırlı bir iş olacağına işarettir. Rüyada birinin manikür yaptığını görmek eşine ve çocuklarına zaman ayıran, kadına işaret eder. Ayrıca, ailesiyle mutlu olmasını bilen zevceye işaret eder.

Rüyada görülen manikür mutluluğa, iyiliğe ya da güzel lakırdıya yorumlanır. Kimi zaman ise, helal yemeye, gülmeye veya beklenen haberin erken geleceğine işaret eder. Bazı yorumcular da manikür yapılmasını ferahlığa, rahatlığa veya sevince işaret ettiğini söylemişlerdir.