Arkadaş Arama:

M 0

Rüyada Market Görmek

Rüyada market görmek, kısmet ve boluğa delalet eder ve aile için iyiliğe ve huzura işarettir. Market rüyası eğer bir şeyler alıyorsanız hareketli bir yaşamınız olacak demektir. Market dükkanının kapalı olduğunu görmek, rızık yüzünden darlık çekmeye delâlet eder. Rüyada bir market gördüyseniz, hareketli bir yaşamınız olacağı anlamına gelir. Boş bir market, sıkıntı ve üzüntünün işaretidir. İğneden ipliğe birçok şeyin satıldığı büyük market görmek, insanların topluca girip çıktığı yerlere işaret eder. Rüyada market görmek, rızık, gezi, seyayahat ve bolluğa da işarettir.
Rüyada büyük bir marketten alışveriş yaptığınızı ve eşyaları poşetlere dolduğunuzu görmek, kısmet ve rızkınızın bol olduğuna işarettir. Marketten alışveriş yaptığını görmek, kişinin ihtiyaç duyduğu şeyleri elde etmesine işarettir. Bazı tabirciler rüyada markette alışveriş yapmak dünyalıktır, dediler. Market raflarının arasında sıkışıp kaldığını görmek, bir arzunun gerçekleşmemesine yahut geçim sıkıntısına işaret eder.

Rüyada market görmek fayda ve rızıklara yani giyilecek şeylere, hastalıklardan şifa bulmaya delâlet eder. Bazan da marketler kazanca ve varlığa, zenginliğe ve sevince delâlet eder. Market raflarının devrildiğini görmek, rüya sahibinin iyiliğini istemeyen bir kimseye yahut karşılaşılacak engellere işarettir. Bir marketin içinde yahut asansöründe mahzur kaldığını gören kimse, beklemediği bir durumla karşılaşır.
Rüyada boş yıkık dökük bir market görmek, sıkıntı ve üzüntünün işaretidir. Rüyada bir ticarethane sahibi olarak bir markete mal sattığınızı ve hesap için o markete girdiğinizi görmek, evinizde veya is yerinizde bazı değişiklikler yapacağınıza yorumlanır. Rüyada markette girmek aynı zamanda evinize yeni möbleler alacağınıza veya sergi gibi eşyalar alarak buraları yenileştireceğinize işarettir. Rüyasında bir markette girdiğini görmek, evine yeni bir şeyler satın alınacağın yorulur.
Rüyada dolu bir markette çalışmak, yeni bir işe atılacağınıza, elinize bir miktar para ve hediye geçeceğine işarettir. Rüyada iyi bir markette çalıştığını görmek, rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşeceğine işrettir. Rüyada markette bir masa başında çalıştığını görmek, sıhhat ve afiyete, çalışmadan sonra zenginliğe işrettir.
Rüyada büyük bir market içinde meyve görmek; markette görülen meyveler lezzetli ve hoş görünüyor ise yakın zamanda yüklü miktarda para elde edeceğinize, rızık sahibi olacağınıza işarettir. Rüyada bir marketin içinde mevsimi dışında görülen meyve ise sadece maddi kazançla yorumlanır. Rüyada marketin içinde tatlı veya ekşi bir satın almak kazanç ve bereket ile tabir olunur.