Arkadaş Arama:

M 0

Rüyada Mont Görmek

Rüyada mont görmek, rüya sahibi tarafından yapılacak çalışmaları ve para kazanılacak yeni işleri ifade eder. Rüyada mont, mal ve can güvenliği için emniyet ve güvende olmak anlamına gelir. (Ayrıca bakınız ceket)
Kişinin rüyasında mont görmesi, yeni bir teklif alacağınızı ve arkadaşlarınızla bir iş yapacağınızı gösterir. Mont görmek emniyet ve güven demektir. İnsanın sığınacağı bir kimseyle de tabir edilir.

Rüyada görülen montlar eş ve çocukların mutluluğuna; akraba ve dostların ziyaretine işaret eder. Her çeşit mont, kişinin dünya halini gösterir.

1: Rüyada mont giymek
Rüyada mont giydiğini görmek, maddi sıkıntının bitmesine yoksulluktan kurtulmaya ve sağlıklı bir hayata işarettir.
Bazen de rüyada mont giymek sıkıntı ve sorunların gizlenmesine işarettir. Rüyada bir mont giydiğini görmek sevinç ve sürura alamettir.
Yazın mont giymek, üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada yeni bir mont giydiğini görmek, hayır, bereket ve afiyettir.

Mont giyinme rüyası; kişinin gelir kaynaklarına ve iş durumuna da işaret eder. Giydiğiniz mont eski ve ince ise, yoksulluğa; yeni ve gösterişli mont giymek ise, geçim halinin iyi olmasına işarettir.

2: Rüyada mont almak
Rüyada mont almak, satın alınan montun rengi ve modeline göre tabiri yapılır. Yeni bir mont almak yeni bir işe işaret eder. Eski bir mont almak ise, parasızlığı simgeler.
Eğer rüyanızda başka bir kimseye mont alıyorsanız, arkadaşlarınıza isteksizce yardım edeceğinizi gösterir.
Rüyada mont hediye almak, akrabalarınızda sağlık sorunları olanlar hakkında iyi gelişmeler olacağını ve sağlıklarını yeniden kazanacaklarını gösterir. Rüyada mont hediye almak sevgi ve dostluğu çağrıştırır.

Mont hediye etmek paranızı önemli bir yerde kullanacağınızı gösterir.

3: Rüyada eski mont görmek
Eski bir mont görmek yeni dostlukları ifade eder ve bu arkadaşlıklar aracılığıyla dürüstçe yapacağınız işlerde kazanılan parayı işaret eder.
Üzerinde eski ve kirli bir mont olduğunu görmek, yoksulluk ve hastalığa işarettir. Genelikle eski montlar dağınık işleri toparlamaya işarettir.

4: Rüyada Mont Satmak
Rüyada pazarda mont satmak, işinizde kazanılan paranızı kısa sürede harcayacağınızı, ancak bu paranın iyi bir yerde kullanılacağını gösterir. Rüyanızda mont satmanız, sorun ve sıkıntıların sona ereceğini, yakınlarınızla iletişimin daha iyi olacağını ve çevrenizde barış olacağını gösterir.

5: Rüyada mont bulmak
Rüyada bir yerde mont bulmak, çalışmalarınızla gurur duyacağınız iyi gelişmeleri ifade eder. Rüyada mont bulmanız maddi ve manevi sıkıntıların zamanla ve kademeli olarak daha iyi olacağını gösterir.
Mont bulmanız işlerinizde ki kazancınızın daha iyi olacağını ifade eder. Kişinin rüyasında mont bulması mal, nimet ve, saygınlığa işarettir.

6: Rüyada renkli mont görmek
Rüyada kırmızı mont zenginliği, hırsı ya da iktidarı ifade eder. Soluk renkli mont ise kimsesizliği ve zayıflığı işaret eder. Rüyada siyah renkli mont görmek umulmadık yerden gelecek sevinçli bir haber olarak yorumlanır.

Rüyada lacivert renkli mont görmek murada ermeye, yeşil mont ise dini inancın sağlamlığına işaret eder. Beyaz renkli mont hüznü, mor mont aşkı, turuncu renkli mont ise hayırlı bir haber olarak tanımlanır.

7: Rüyada mont çalmak
Kişinin rüyasında mont çalması kendi montunun çalınmasına işarettir. Bazen de rüyada mont çalmak, rüya sahibinin işlerinde başarılı olacağına yorumlanır.

8: Rüyada mont yırtılması
Montun yırtılması sıkıntı olarak tanımlanır. Rüyada mont yırtılması, gam ve kedere; montun boyuna yırtılması, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Kadının montunun yırtılması, ayıplı bir durumun ortaya çıkmasına işarettir.

Rüyada Mont Kaybetmek
Rüyada mont kaybetmek devlet kapısında bir işinizin olacağını ve bu yerden sevinçli iyi bir bilgi alacağınızı gösterir.

9: Rüyada Mont Çıkarmak
Sıcak havada yaz mevsiminde montunu çıkardığını görmek, sıkıntı ve üzüntüden kurtulmaya işarettir. Rüyada soğuk havada mont çıkarmak ise , tedbirsiz davranarak zarar görmeye işarettir.
Genellikle rüyada mont görmek, mal ve can için emniyet ve güvene işarettir. (Ayrıca bakınız palto kaban ceket mont )