Arkadaş Arama:

N 0

Rüyada Nabız Ölçmek

Rüyada nabız ölçmek ve nabız atışlarının düzenli olduğunu görmek, rüya sahibinin sıhhatli bir yaşam süreceğine, sağlığa, mutluluğa ve afiyete işarettir. Nabız atışlarının düzenli olduğunu görmek sıhhate, yükseldiğini yahut düştüğünü görmek stres ve heyecana, aşırı yemeye; uykuda ve gıda almakta düzensizliğe; Nabız evhama, kendini dinlemeye ve şeytanın vesveselerine delalet eder.
Rüyada nabız ölçmek ve nabzının attığının görülmesi, hayat ve sağlık haberlerinin alınacağına işarettir. Rüyada nabzın attığını görmek, hayat ve sağlık havadislerinin alınacağına yorumlanır. Rüyada nabzınızı tuttuğunuzu ve nabzınızın attığını duymanız, son günlerde kalp işleri ile fazla meşgul olduğunuza ve bu yüzden başınıza beklenmeyen isler açılarak üzüleceğinize delalet eder. Bir rivayete göre, rüyada nabzın attığını işitmek, sağlık haberleri almayacağına delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada nabız dinlediğini görmek, üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada nabzını güzel bir halde görmek, rüya sahibinin hayatının güzelliğine ve ahengine delalet eder. Kötü ve bozuk görmek de rüya sahibinin vücudundaki arızaya delalet eder. Rüyada nabzının yükseldiğini veya düştüğünü görmek, stres ve heyecana, dengesiz beslenmeye ve uyku düzensizliğine işaret eder. Rüyada nabzını dinlediğini görmek, vesveseye ve evhama işarettir.