Arkadaş Arama:

N 0

Rüyada Nal Görmek

Her çeşit hayvanın nalını görmek mal ve dünyalığa delalet eder. Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır. Rüyada nal görmek iyiye yorumlanır. Rüyada nal görenin şansı açık olacaktır. Yolda nal bulan bir kimsenin karşısına, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsat çıkacak demektir. Rüyada at nalı görmek, uğurla yorumlanır. Yolda bir at nalı bulan mutlu olur. Evinin kapısına uğur olsun diye bir at nalı taktığını görmek, o eve hastalık ve mutsuzluk girmeyeceğine işarettir. Rüyada ata nal çakmak iş hayatınızda birçok başarıya imza atacaksınız. Bu rüya, hayatınızın aşkını sonunda bulup, onunla evleneceğiniz anlamına da gelir. Rüyada at nalı görmek maddi durumunuzun düzelerek sıkıntı ve dertlerden kurtulacağınıza işarettir.
Rüyada nal görmek, ne şekilde otursa olsun mala işarettir. Kirmani’ye göre; dört ayaklı hayvan gibi nalbandın kendisini nalladığını gören, malı yüzünden cezaya uğrar. Hayvanlarını nalladığını veya nallattığını gören, yolculuğa çıkar. Yahut işlerinde gayret göstererek çok para kazanır. Bir rivayete göre de; nal görmek, sansa ve arzularınızın yerine geleceğine işarettir. Nal rüyaları daima hayra yorulur. Rüyasında nal görenin talihi açılacaktır. Yolda nal bulan bir kimse, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsatla karşılaşacaktır. Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır. Rüyada nal görmek; Bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, bir nalbanttın size nal taktığını görmek; malınıza karşılık bir ceza ödeyeceğinize, hayvanlarınıza nal taktığınızı ya da taktırdığınızı görmek; işlerinizdeki başarınız sayesinde çok para kazanacağınıza, nal aldığınızı veya bulduğunuzu görmek; yakında kazançlı bir işe girişeceğinize işarettir.

Nalı ata mıhlandığını görmek: Önemsiz bir rahatsızlık geçireceğinize. Rüyada nal görmek; bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, bir nalbanttın size nal taktiğini görmek; malınıza karşılık bir ceza ödeyeceğinize işarettir. Rüyada nal toplamak; işlerinizdeki başarınız sayesinde çok para kazanacağınıza, nal aldığınızı veya bulduğunuzu görmek; yakında kazançlı bir ise girişeceğinize işarettir. Kişinin rüyasında nal topladığını görmesi daima hayra yorulur. Rüyasında nal toplayanın talihi açılacaktır. Yolda nal bulan, toplayan bir kimse, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsatla karşılaşacaktır. Rüyada nal toplamak talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.