Arkadaş Arama:

N 0

Rüyada Nişanlanmak, nişanlandığını görmek

Rüyada nişanlanmak; bekar için evliliğe, evli için yeni dostluklara yorulur. Rüyada nişanlandığını görmek sevdiğiniz kimseyi kaybetme korkusu içinde olduğunuza yorumlanır. Rüyasında nişanlanan kimse bekârsanız, nişanlanacağına veya evleneceğinize işaret eder.
Rüyada nişanlını görmek, rızkın bereketleneceğine (artacak) ve mutlu günlerin geleceğine delaletle tabir edilir. Bunun için denmiştir ki, nişanlının rüyada görülmesi, genel olarak iyiliğe ve hayra yorulmuştur.

Rüyada zorla, gönülsüz yada mutsuz bir şekilde nişanlandığınızı görmek; girişimde bulunduğunuz gereksiz bir işin yakında sona ereceğine delalet eder.
Rüyada fakir biriyle nişanlanmak murada ermekle tabir olunur. Üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, korku ve endişeden güvende kalacağınıza alamet eder.
Yabancı birinin nişanlandığını görmek veya bunun için merasim düzenlemek; pek yakında nişanlanacağınıza veya evleneceğiniz anlamına da gelebilmektedir.
Rüyada tanımadığın biriyle nişanlanmak, güzel bir habere işarettir. Evli çiftlerin nişanlandığını görmek; iyi bir dostluğa işarettir. Sevdiğinle nişanlanmak şeref ve büyüklük elde edeceğinize ve eğer bekârsanız, zengin bir kimseyle evleneceğinize işaret eder.

Tanıdık biriyle nişanlanmak; mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir. Tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, iyi bir haberle karşılaşacağınızı gösterir. Nişan bozulması ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.
Nişanın atılması pek iyiye yorulmaz. Rüyada bir nişana giden kişi yeni şeyler öğrenecek, yeni insanlarla tanışacak demektir. Rüyada nişanlandığını görmek beklediği fırsatın geleceğine yorumlanır.
Rüyada tanıdık biri ile nişanlanmak; sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza, tanımadığın biri ile nişanlanmak; bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza, tanımadığınız iki insanın nişanlandığını görmek; mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir.
rüyada bir insanin nisanlandigini görmesi, bekar icin evlenmeye; evli icin, zor bir duruma düsecegine isarettir.

Rüyada taninmayan birisi ile nisanlandigini görmek, ummadigi yerden yardim görecegine, nisanlandigi kimseyi taniyorsa mutluluga ve sagliga isarettir. Nisanin bozulmasi ise hayirla yorumlanmaz. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir insanin nisanlandigini görmesi, bekar için evlenmeye; evli için, zor bir duruma düsecegine isarettir.
Rüyada tanimadiginiz birisiyle nisanlanmak, iyi bir haberle karsilasacaginizi gösterir. Nisan bozulmasi ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.