Arkadaş Arama:

O 0

Rüyada Oje Görmek, Oje Sürmek Almak Ne Demek Neye Yorumlanır?

Rüyada oje görmek, süs ve fantezi ile yorumlanır. Rüyada oje gören kişinin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, hoş karşılanmadığı anlamındadır. Oje güzelliğin, süslenmenin ve heyecanın işaretidir. Rüyada oje görmeniz servetinizi, gücünüzü, rakiplerine karşı kazanacağın zafer olarak yorumlanır. Oje rengi parlaksa iyi bir enerji yakalamaya ve rüya sahibini yaratıcılığa sahip olduğunu gösterir.
Rüyada Oje Almak; Rüyada oje aldığını görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada oje almak ta hayır yoktur. Bu rüya hakikatleri örtmeye çalışmaya işarettir.

Rüyada Oje Sürmek, Sürdüğünü Görmek
Rüyada oje sürmek aşırı derecede sefahate meyliniz olduğuna delalet eder. Oje sürmek; kalplerden üzüntü, keder ve sıkıntıyı gideren kişiye, ailesinde huzuru bulan bireye işarettir. Rüyada parmaklarınıza oje sürdüğünüzü görmek, gösterişe çok meraklı bir kimse olduğunuz anlamına gelir. Evli bir kadının rüyasında tırnaklarına kırmızı oje sürdüğünü görmesi çalışma alanında önemli bir konuma sahip olacağının kanıtıdır. Kırmızı oje sürmek kadın ve kızlar için iyiliğe işaret eder ve rüya sahibi için sevinç ve mutluluğun göstergesidir. Siyah oje sürmek rüyayı gören kişi ve ailesi için mutluluğu gösterir ve onlar için bu rüya iyilik anlamına da gelir. Oje rengi kötü ve tırnaklarınızı çirkin gösteriyorsa bu sizi üzecek bir gelişmenin ifadesidir.