Arkadaş Arama:

O 0

Rüyada Oklava Görmek

Rüyada oklava görmek gönül alıcı söze, işlerde başarıya ve tatlı söze işarettir. Rüyada oklava iyi , çalışkan, dürüst, hizmetkar olarak tanımlanır. Oklavayla hamur açmak, emeğinizin ve çalışkanlığınızın karşılığını işaret eder. Oklavanın kırıldığını görmek gören kimsenin birine darılması demektir.
Rüyada oklava görmek, yolculuğa yorumlanır. Uzun oklava uzun sürecek seyahate, kısa oklava da kısa sürecek bir geziye işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada oklava, kötü bir söz duymaya işarettir.

Rüyada görülen oklava iyi niyetli, çalışkan, dürüst hizmetkardır. Oklavanın kirlenmesi hastalıktır. Oklava, elinden helâl ve değerli mal geçen bir kişi ile yorumlanır.
Rüyada Oklava görmek iyi niyetli, çalışkan, dürüst, aklı başında bir hizmetkar olarak yorumlanır. Oklavayla hamur açan, böyle birinin gayret ve çalışmasından yararlanarak kısmet alır. Oklavanın kırılması o kişinin darılması anlamındadır. Rüyanızda oklavanın kırıldığını görmeniz, üzüntüye işaret eder.
Rüyada oklava görülmesi, eğitim ve öğretimi meslek edinmiş kimselere (öğretmen ve okul yöneticilerine), insanları terbiye ve ıslah eden kimselere de işaret etmektedir. Bazen de oklava rüyası, rızka, mala, menfaate ve refaha delalet eder.
Rüyada Oklava Görmek Anlamı ve Yorumu
Rüyada görülen oklava, çalışkan, becerikli, hamarat, evine ve eşine bağlı hanıma işaret yapar. Ayrıca oklava, bolluğa, berekete yahut geçim bolluğuna işaret sayılır. Bazen rüyanızda oklava görmeniz ailenin dirlik ve düzenine yorumlanır. Bazen ise, evin erkeğinin iş bulacağına, sıkıntıdan kurtulacağına veya yolculuğa işaret eder. Kimi zaman ise, kavgaya, kötü söz söylemeye, ayrılığa ya da beddua almaya tanımlanır. Kimi yorumcular ise, oklavayı sert söz işitmeye yorum yapmışlardır.