Arkadaş Arama:

O 0

Rüyada Orman Görmek

Rüyada yemyeşil, ulu ağaçlardan oluşan orman görmek murada ermeye, başarılı olunacağına, mutluluk, bolluk, servettir. Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir. Ormanda kaybolmak iş hayatında bazı sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız her işi başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir.
Rüyada orman görmek, feyiz ve berekete yorumlanır. Bir ormanda bulunduğunu ve yolunu kaybedip çıkamadığını görmek, kendisine verilen zor bir işi yapmaya çalıştığına, fakat bir takım engellerin buna mani olduğuna delalet eder. Eğer yolunu bulup da ormandan çıkabilirse, işlerinin yolunda devam edeceğine delalet eder. Ormanda ağaç toplamak, topladığınız ağaç kadar mal elde edeceğinizi gösterir. Ormanda odun toplamak ise büyük bir şahsiyetten mal elde edeceğinize işarettir.

Rüyada orman görmek genel olarak hayırlı bir rüyadır. Ormanda gövdesine sarmaşıklar sarılmış büyük ağaçlar görmek, kendisinden bir takım iyilikler bekleyen insanların bulunduğuna delildir. Ormanda vahşi hayvanlara rastladığını ve onların kendisine hücum ettiklerini görmek, bir takım kıskanç kimselerin aleyhinde çalıştıklarına delildir. Vahşi hayvanların kendisine zarar vermeleri, o kimselerden zarar göreceğine, hiç bir şey yapmadan önünden kaçıp uzaklaştıklarını görmek ise bunların kendisine zararı dokunamayacağına delalet eder.
Bir başka rivayete göre de: Rüyada orman görmek, korku ve yalnızlığa işarettir. Rüyada bir ormanın içinde olduğunuzu görmek, is hayatınızda bir zorluk içinde olduğunuza yorumlanır. Ormandan çıktığınızı görmek, o zorlukların ortadan kalkacağına delalet eder. Bir ormanda kaybolduğunu görmek, islerinizde çıkar bir yol aradığınıza işarettir. Ormanda vahşi hayvanların üzerine saldırdığını görmek, is hayatında rakiplerinin ve düşmanlarının bulunduğuna işarettir. Ormanda kaybolmak, iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız işlerde başarılı olacaksınız anlamına gelir.