Arkadaş Arama:

O 0

Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek kalabalık bir grupla çıkılacak olan iş seyahati ve kazanç sağlamak için çaba sarf edilen emektir. Yarım otobüslerde bu rüyaya dahildir. Otobüsler diğer ulaşım araçları gibi genel anlamda hayırlara yorulmaktadır. Rüyada görülen otobüs kavuşmak, ayrılmak ve sevinmek demektir. Otobüs görmek yolculuğa işaret eder.
Rüyada Yolcu Otobüsü GörmekOtobüs rüyası bazen de üzüntüye, kötü bir haberin alınacağına işaret sayılır. Kişinin rüyasında otobüs görmesi işlerin sıkıntısız yürüyeceğine delildir. Rüyada otobüs görmenin anlamı, işinde kazanç elde etmek ve mutlu olacağı haberlerdir. Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir.

Rüyada Otobüse BinmekBir kimsenin rüyasında otobüse bindiğini görmesi, yakın zamanda yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun ardından kazançlı işlere gireceğine işarettir. Bu rüya yeni işe, helal mala delalettir. Bunun yanı sıra mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada otobüse binmek kimi zaman da sevinç ve mutluluk şeklinde açıklanmaktadır. Rüyada otobüse bindiğini görmek; uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize işarettir. Seyir halindeki otobüs, iş ve çalışmaya işarettir.
Rüyada Yanlış Otobüse BinmekPek de hayırlı bir rüya değildir. Hayal kırıklıklarıyla dolu bir süreç yaşanabilir. Rüyada yanlış otobüse binmeniz yaptığınız hataların farkına varması şeklinde tabir edilir. Genel manada rüyada otobüs görmek; yolculuğa işaret eder. Rüyada yanlış otobüse binmeniz zorluk çekmeye, rahatlığa; bazen de sıkıntıya ya da gurbette çıkmaya, ayrılığa işaret sayılır.
Rüyada Belediye Otobüsüne BinmekRüyada belediye otobüsüne bindiğini görmek, işlerde kazanca, halk içinde saygınlık ve itibara işaret eder. Rüyada otobüse koşmak zengin birinden faydalanmaya ve yarar sağlamaya işarettir. Belediye otobüsüne yetişip binmek için koştuğunu görmek ise varlıklı bir kimsenin yardım ve faydasına işarettir. Rüyada otobüs görmek, kişinin geçim vasıtalarına işarettir. Rüyada belediye otobüsüne binmek kimi yorumculara göre rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Otobüs rüyası, ayrılık veya kavuşmak anlamındadır.
Rüyada Belediye Otobüs Görmek
Rüyada belediye otobüsü görmek bol kazanca işaret sayılır. Bazı rüya tabircilerine göre belediye otobüsü görmeniz iş ve geçim, zahmet ve sıkıntı, kısa süreli ziyaret anlamındadır.

Rüyada Otobüs KaçırmakRüya tabir edenlere göre rüyada otobüsü kaçırmak yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına yorulur. Rüyada otobüs kaçırmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmaktır. Bazen de ele geçen fırsatları kaçırmaya yorulur. İsteklerin gerçekleşmemesine yahut manasız hareketlerde bulunmaya yorulmaktadır. Kimi zaman otobüsü kaçırmanız, sıkıntılı bir yolculuk yapacağınıza delildir.
Rüyada Otobüs BeklemekRüyada otobüs beklediğini görmek rüya sahibinin hayatında bir hareketlilik ya da evini değiştirme niyeti içinde olmasına delalettir. Fakat bu rüyayı gören kişi için dileğinin gerçekleşmesi bir şeyin olmasına yani otobüsün gelmesine bağlıdır. Genelde dileğinizin gerçekleşeceğini ifade eder. Park halinde görülen otobüs, rahat ve huzurdur.
Rüyada Otobüsün DevrilmesiBir kimse rüyada kaza yapmış bir otobüsün içinde olduğunu görse, rüyayı gören hasta ise, sağlığına kavuşacağına, sağlıklı ise sıkıntılı bir haber alacağına işaret sayılır.