Arkadaş Arama:

P 0

Rüyada pabuç giymek; Pabuç giydiğini görmek nedir?

Rüyada Pabuç giymek nedir?
Rüyada pabuç giymek, yüksek makam sahipleri için iyi ve müjdeli haberdir. Hayırlı bir rüyadır. Eski, yırtık, porsumuş pabucu giymek, üzüntü, keder, dert ve tasa anlamına gelmektedir. Yeşil renkli pabuç giymek ve bir başkasının üzerinde görmek, dini inancın sağlamlığına işarettir.
Bir kimsenin rüyada bir şeyi giydiğini görmesi, rüya sahibinin iş ve durumuna delalettir. Atkı ile beraber pabuç giymek, rütbenin üstünlüğüne ve geniş rızka delalet eder.

Rüyada pabuç giydiğini görmek ne anlama gelir?
Pabuç mal ve vakar ile tabir olunur. Güzel şık bir pabuç giydiğini görmek, elindeki malı ve parasını muhafaza etmeye, korumaya yorumlanır. Bu şekilde rüya gören harcamalarına dikkat etmelidir. Kırmızı bir pabuç giymek, malın zekatını vermek ve malı muhafaza etmek ile tabir edilir. Rüyada yeşil renkli bir pabuç giydiğini görmek, övülmeyi hakkedecek işler yapmaya alamettir. Yeşil pabuç, din ve ibadete alamettir. Siyah pabuç giyen, heybet vesaltanat sahibi olur.
Bir kadının rüyada pabuç giymesi, onun hakkında din ve dünyaca hayra yorulur. Bu rüya hayra çıkar. Rüyada yumuşak ve çok kıymetli pabuç giyilmesi, zengin ve fakir için tamamen hayıra yorulur.