Arkadaş Arama:

P 0

Rüyada Palmiye Ağacı Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada, sıcak ülkelerde yetişen, iki yüzü aşkın cinsi ve yaklaşık dört bin türü bulunan palmiye ağacı görmek; yakın bir zamanda sıcak bir bölgeye seyahat edeceğinize işarettir. Bu sayede hayatınızı düzene sokacağınıza yorumlanır. Bazen aşk hayatınızda da mutlu günler geçireceksiniz anlamına gelir. Rüyada palmiye ağaçlan görmek, bir Ortadoğu ülkesine seyahatinize yorumlanmaktadır. Rüyada Palmiye ağacı, iklimi çok güzel olan bir yere yolculuk demektir.
Bazı kere de uzun ve büyük palmiye ağacı eski bir arzunuzun gerçekleşeceğine delalettir. Palmiye yaprağı görmek; güçlü ve duygusal bir gönül ilişkisine işarettir.

Rüyada palmiye ağacı dikmek daha önce yaptığınız seyahat intibalarınıza hala muhafaza ederek o günlerin heyecanını içinizde yaşattığınıza işarettir. Bahçesine palmiye ağacı diktiğini görmek, ev yahut araba almak anlamına gelir. Bazen de palmiye ağacını dikmek gariban birine yardım etmek demektir.
Rüyada palmiye ağacı yaprağı görmek; Havası ve iklimi çok güzel aynı zamanda sıcak olan bir yere tatil amaçlı yolculuğa işaret etmektedir.
Evlerde salonları süsleyen palmiye fidanını bahçede görmek, Rüya sahibinin çok faydalı bir deniz yolculuğuna çıkacağını gösterir. Rüyada palmiyenin ağacına çıkmak saygınlık kazanacağınıza işaret eder.
Rüyada Palmiye ağacını taşımak herkesi şaşırtacak bir işe girişeceğinize yorumlanır.

Rüyada Palmiye ağacı kesmek; yapmakta olduğunuz işin eksik kalacağına işarettir. Palmiye ağacını yahut yaprağını kesmek, kırmak, kökünden çıkarmak; bir musibetle karşılaşacağınıza ve üzüleceğinize işarettir. Dallan kırık bir palmiye ağacı, mutsuzluğun ve başarısızlığın işaretidir.