Arkadaş Arama:

P 0

Rüyada Palyaço Görmek, Palyaço Olmak Ne Demek?

Rüyada palyaço görmek neşeli görünmeye çalışan ve fakat aslında hüzünlü olan kimseye işarettir. Palyaço hayatı ve onun zorluklarını fazla ciddiye almamaya delalet eder. Rüyada palyaço görenin, çevresindekileri küçümsememesi gereklidir. Rüyada görülen palyaço, arabuluculuk yapan, insanı neşelendiren gelişmeler anlamına gelir. Rüyada palyaço görmeniz çocukların çok sevdiği bir kimseye işarettir. Palyaço görmek hayatınızda ve fakat aslında hüzünlü olan kimseye, neşeli görünmeye hayatı ve onun zorluklarını fazla ciddiye almamaya işâret eder.
Rüyada Palyaço Olmak; Rüyada palyaço olduğunu görmek, sevinçli bir haber almaya işarettir. Rüyasında palyaço olduğun gören sevinç duyacağı bir haber alır. Kimi rüya yorumcularının yaptığı tabire göre rüyada palyaço olmak insanlar arasında saygınlık göreceğinize, söz sahibi olacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Palyaçodan Kaçmak
Rüyada ilim ve irfan sahibi birinin korktuğu palyaçodan kaçması, yüksek bir memuriyete geleceğine delalet eder. Yine rüyada kötü ve korkunç bir palyaçodan kaçmak, korkudan güvende olmaya, kötülük ve şerrin gitmesine ve düşmana galip gelmeye delâlet eder.
Rüyada Palyaço İli Konuşmak; Rüyada bir sirkte veya bir tiyatroda bir palyaço ile konuştuğunu görmek, hayatınızda çok mutlu ve sevinçli günler geçireceğinize delildir. Rüyada palyaço ile konuşmak sizi seven dostlarınızla birlikte neşeli günler yasayacağınıza delalet eder.
Rüyada Palyaço Tarafından Kovalanmak; sizin yüzleşmek istemediğiniz, yüzleşmekten kaçındığınız duygusal bir problemin olduğuna işaret eder. Rüyada palyaço kovalaması kendini güvende hissetmemek nedeni de olabilir ve yakınlarına güzel vakit geçirmeniz için bir uyarı olarak tabir edilebilir.

Rüyada Palyaçodan Korkmak; Rüyada palyaço görüp koktuğunu görmek, rüyayı gören kişinin kalben iyi olduğuna, korkudan güvende olacağına yorumlanır. Bu rüya, her türlü korkudan kurtulmak demektir. Rüyasında palyaçodan korktuğunu gören kimse için bu rüya, kişinin beklediği haberin olumlu sonuçlanacağı yorumu yapılır.
Rüyada Palyaço Kılığına Girmek; rüya sahibinin kötülük, haset ve hile, fesat, dedikodu ve art niyet gibi durumlardan güvende olacağını gösterir. Rüyada palyaço kılığında olmanız sevgi yanlısı olmaya, insanları içten duygularla kucakladığınıza, aileniz ve arkadaşlarınız tarafından sevilen biri olduğuna yorulur.
Rüyada Birini Palyaço Olmuş Görmek
Rüyasında birini (arkadaş olabilir, sevgili olabilir, ) palyaço olarak gören kişinin zahmetsiz bir dönem geçireceğine, borçlarını bitireceğine rivayet edilir. Rüyada birini palyaço görmek güzel gelişmeler yaşayacağına, ömrünün uzun olmasına ve çeşitli kimselerden çok hayra ve mala nail olmasına işarettir.
Rüyada Palyaço Tarafından Öldürülmek; Bir kimsenin rüyasında bir palyaço tarafından öldürüldüğünü görmek uzun ömür sürmeye, çeşitli hayırlar yapmaya ve helal mal elde etmeye delildir. Rüya sahibi, öldüreni biliyorsa düşmanına galip geleceğine delalettir.

Rüyada Palyaço Kıyafeti Görmek; Palyaço kıyafeti (şapka, elbise) görüldüğünde karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine yorulur. Palyaçoların giydiği kıyafetleri görmeniz uzun ömre sahip olunacağına, dost canlısı kimseye hayatı dolu yaşamaya, can sıkıntısının sona ereceğine delalet edilmektedir.
Rüyada Palyaço Makyajı Yapmak; sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına yorulur. Rüya sahibinin palyaço makyajı görmesi iş hayatında çok büyük ilerleme sağlanacağına, başarılarının ön planda almaya, yapılan çalışmayla mutlu olunacak işler yapmaya yorumlanır.