Arkadaş Arama:

P 0

Rüyada Para Bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada para bulmak; iş hayatınızın düzene gireceğine, işlerde başarıya işarettir. Yine Rüyada para bulmak ticaret işleriyle uğraşmaya işaret eder. Para bulmak velayet, başkanlık, mülk, zenginlik, hüküm, para kazanmak ve nimet demektir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder
Rüyada para bulmak ve saymak

Kişinin rüyada para saydığını görmesi, rakiplerine karşı galip gelmeye, ele geçecek berektli paraya delâlet eder. Yine rüyada para saydığını gören kimse ise, arzu ettiği konuma gelmeye, hayal ettiği şeylere kavuşmaya, kaybettiği bir şeyi hatırlamaya ve ona yeniden malik olmaya işarettir.
Bir çiftçinin rüyada para saydığını görmesi, ekin tarlalarına yağacak yağmura yorumlanır.
Rüyada bozuk para bulmak
Rüyada birinin bozuk para bulduğunu görmesi, hiç ummadığı şeyin eline geçmesine de işaret eder. Yine rüyada bozuk para bulmak, dünya nimetleri ile tâbir edilir.

Rüyada para bulup toplamak
Genişliğe, bolluğa ve ticaretten kazanılacak mala işaret eder. Yine rüyada kalabalık bir yerde para bulmak, ele geçecek nimete alâmettir. Rüyada para bulduğunu gören kimse bekarsa, evleneceğine işaret eder. Başka bir rivayete göre rüyada para bulmak zenginliğe işaret eder.
Bir yerde para bulmak
Yolda veya bir yerde gümüş ve altın para bulmak, ticaret işleriyle uğraşmaya delâlet eder. Denilmiştir ki: Rüyada para bulan kendisinebırakılan emaneti sahibine teslim eden bir kimseye işarettir.

Alışveriş merkezinde para bulduğunu görmek: çok para kazandıracak bir işe atılacağınız anlamındadır.