Arkadaş Arama:

R 0

Rüyada Radyo Görmek ve Dinlemek Ne Demek Neye Yorumlanır?

Rüyada her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları gibi radyo görmek dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder. Rüyada radyo, haber almak şeklinde belirtilir. Rüyada çalan bir radyo acele bir haber alınacağı anlamına gelir. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak haberdir. Bazen de radyo yakınlarından veya uzakta ki bir akrabadan sevinçli haber almaktır.
1 – Rüyada Radyo Almak; Rüyada kendinizi bir radyo satın alırken görmek; bir tanıdığınızın sevincine ortak olacağınıza işarettir. Televizyon aldığını görmek, üzüntülerden, sıkıntılarınızdan, kurtulacağınıza, sevinç duyacağınıza, helal kazanç elde edeceğine daha iyi bir duruma geleceğinize işarettir.

2 – Rüyada Radyo Dinlemek; çabuk geçecek bir can sıkıntısına tutulacağınıza alamettir. Radyodan müzik dinlemek ise, çok sevdiğiniz bir arkadaş veya sevgili ile geçireceğiniz mutlu günleri ve bazen de hiç sebepsiz duyacağınız üzüntüyü gösterir. Radyodan hareketli şarkılar dinlemek sefa sürmeye tabir edilir.
3 – Rüyada Eski Antika Radyo Görmek; uzaktan bir haber alacağınıza ve bu haberle sevineceğiniz anlamına gelir. Bir başka rivayete göre de: antika radyo görmek, duyulması istenilen bir haberin yayılmasıdır. Bu haber sayesinde rüya sahibinin mutlu olacağı olumlu işlerin meydana gelmesine işarettir.
4 – Rüyada Radyoda Çalışmak; Rüyada radyo haber olarak yorumlanır. Çalan bir radyo acele haberdir. Kapatılmış bir radyo, bir süre sonra gelecek haberdir. Rüyada radyoda çalıştığını görmek rüya sahibinin alacağı müjdeli bir haberle bolluk ve bereket içinde huzurlu ve rahat bir hayat süreceğine delalet eder.
Genel Olarak rüyada radyo görmek uzak veya yakından bir habere işaretle birlikte özetle şu şekilde tanımlanır:

Rüyayı gören için sevinçli haberdir.
Rüya sahibinin mutluluğuna işarettir.
Radyo rüyası bazen sebepsiz üzüntü demektir.
Bazende sefa sürmenin işaretidir.
Kimi zaman uzaktaki yakınlardan alınacak sevinçli haberlerdir.

Rüyada Radyo Sunucusu Görmek
5 – Rüyada Radyo Spikeri Olmak; Saygın bir kişiyle arkadaş olacağınıza delildir. Onun vesilesiyle izzet ve makam elde edeceğiniz manasına gelir. Radyo spikeri olduğunu görmek ilim, hikmet ve bilim ilmiyle uğraşacağınıza, büyük bir şahsiyetten mal elde edeceğinize yorumlanır.
6 – Rüyada Radyo Programı Yapmak; ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına delildir. Bir radyoda program sunduğunu gören kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, kişinin işlerini düzelteceğine delalet eder.
7 – Rüyada Radyo Tamir Etmek; rüyayı gören kişinin, yaşadığı ya da yaşayacağı tüm sorunların çözüleceğine alamettir. Tüm sıkıntıların biteceğine ve üzüntülerinin endişelerinin son bulacağına işaret eder.
8 – Rüyada Radyo Anteni Görmek; rehber olmak anlamındadır. Rüya sahibinin çevresindekilere her konuda rehberlik yapacağına delalet eder. Rüyada radyo anteni görmeniz, rüya sahibinin özellikle teknolojik alanda yapacağı çalışmalar demektir.

9 – Rüyada Radyo Bulmak; Rüyasında radyo bulduğunu gören kişi, dostlarını, aile bireylerini, yakın çevresini ve arkadaşlarını uzun zamandır arayıp sormuyor ve ihmal ediyor demektir. Bu rüya, kişinin ziyaret duygusunu yeniden hatırlaması için bir işaret olarak kabul edilir.
10 – Rüyada Bozuk Radyo Görmek; bozuk radyo görmek rüya sahibinin hayret edeceği durumlarla karşılaşacağına rivayet edilir. Bazende arkadaşlarıyla ufak bir tartışma yapacağına alamet eder.