Arkadaş Arama:

R 0

Rüyada Randevuevi Görmek

Rüyada randevu evi görmek zina ile aynıdır. Rüyada hayasızlık olan zina ettiğini görmek, hainliğe ve betbahtlığa delalettir. Zina eden kişinin hırsız gibi gizlendiğinden, hırsızlık ile tabir edilir. Zina, bazı kere de hayırdır. Güzel ve genç bir kadınla zina ettiğini gören kimse, malını muhafaza edilecek bir yere koyar. Yüksek mertebede birinin rüyada zina ettiğini ve kendisine de had cezası vurulduğunu görmesi, mertebesinin kuvvetine işarettir.
Rüyada randevu evinde olmak sorunlar çıkacağına işaret eder. Randevu evinin üstüne yağmur yağması kötü bir işe bulaşmadan kurtulacağına işaret eder. Randevu evindeki kişinin kendi eşinin olduğunu görmesi eşinden gizlice yapılan işlerin zamanla ortaya çıkacağına ve büyük sorunlar yaşayacağını gösterir.

Rüyada bir kadın tarafından randevu evine getirildiğini görmek kötü işlere bulacağına ve çok günah alacağına işarettir. Randevu evine annesiyle girmek hac vaktinin geldiğine, dünyevi işlerden biraz uzaklaşması gerektiğinin gösterir.
Randevu evinde olup da hiçbir şey yapmaması Allah katında yükseleceğine işaret eder. Rüyada bulunduğu yerdeki tüm kadınların çirkin olması eşiyle arasına girmeye çalışan fitne fesat, insanların sözünü dinlemek yerine eşine inanması gerektiğine dalalet eder.