Arkadaş Arama:

S 0

Rüyada Salatalık Görmek

Rüyada salatalık görmek rızk ve menfaate yorulur. Salatalık, kolay elde edilen rızka alamettir. Rüyasında salatalık görenin eşi hamileyse doğacak çocuğun kız olacağını ifade eder.
Rüyada mevsiminde salatalık görülmesi rızka, kişinin mevsimi dışında salatalık görmesi üzüntüye ve hastalığa yorulur. Eşi hamile olan kimsenin salatalık görmesi kız çocuğuna, kesilmiş salatalık hasta için şifaya, onu ikram eden ve ikram olunan için hayır ve iyiliğe işaret eder.

Salatalık tarlası nesli temiz kadına, birbiri ardınca meydana gelecek rızık ve faydaya, Ağaç üzerinde görülen salatalık bidate, cimriliğe, bu sebzenin pahalılaşmasına delalet eder.
Rüyada salatalık görmek kolay elde edilen rızka, salatalık alıp evine götürmek, eşinin hamile kalmasına yorumlanır
Bazı tabircilere göre dünyada görülen salatalık, üzüntü ve kederdir Bundan dolayı salatalık yediğini gören kimse kendisine ağırlık getiren bir ise çalışır. Salatalık, mevsiminde rızıktır. Mevsimsiz ise hastalıktır.
İnsanın rüyada sabit olarak gördüğü salatalık, mahzun bir çocuktur. Rüyada salatalığın bıçakla kesilmesi hasta için iyidir. Salata, ikram edene de edilene de iyidir, hayırdır. Rüyada salatalık görmek, devamsız bir rızıktır.

rüyada görülen salatalik, kazanç ve rızıktır. bundan dolayi salatalik yedigini gören kimse kendisine kazanç getiren bir ise calisir. salatalik, mevsiminde riziktir. mevsimsiz ise hastaliktir, insanin rüyada sabit olarak gördügü salatalik, mahzun bir cocuktur. hanimi hamile olan bir kimse rüyada salatalik yedigini görse, bir kiz cocugu olur.
rüyada salataligin bicakla kesilmesi hasta icin iyidir. salata, ikram edene de editenede iyidir,hayirdir. rüyada salatalik görmek, bereketli ve devamlı bir riziktir. rüya sahibinin satin alip evine götürdügü salatalik, haniminin hamile olduguna isarettir. salatalik kolay elde edilen bir rizka isarettir.
Rüyada Salatalık Tarlası Görmek
Rüyada salatalik tarlasi görmek, birbirini takiben meydana gelecek rizik ve faydalara isarettir. Bazen de nesli temiz bir kadina, isarettir. Rüyada bir salatalik tarlasina sahip olan veya oraya hükmeden i kimse, mal sahibi, düsmani onun yaninda zelil ve perisan olur. Eger fakirse, zengin; bekarsa, evlenir; talebe ise, çesitli ilim tahsili yapar. Günahkarsa, tövbe eder ve yaptigi tövbesinin meyvesini de hayir olarak görür. Salatalik ve kavun gibi seyleri agaç üzerinde görse, dinde bid ata, zulme, cimrilige veya bunlarin pahalilasmasina ve Üzerinde gördügü agacin meyvesinin noksanligina isarettir.