Arkadaş Arama:

S 0

Rüyada Salça Görmek

Rüyada salça görmek görülen salçanın cinsine göre ( domates salçası, biber salçası, köy salçası) tabir edilmektedir. Genel anlamda Rüyada salça görmek defineye, rızka, mal ve mülke yorulmaktadır. Salça aynı zamanda toplu mal demektir. Bazı tabircilere göre de rüyada salça zahmetsizce kazanılmış mal anlamına gelir. Rüyada salçayla ilgili görülen her şey dertlerin azalacağına, işlerin iyiye gideceğine yorumlanır. İslami rüya yorumcuları salça rüyasını, beş şekilde tabir etmiştir. Bunlar:

Ele geçecek para,
Mal ve Mülk
Hayırlı iş,
Servet,
Rızıktır.

Şimdi 7 maddeden oluşan rüyada salça görmünen anlamını ve yorumunu okuyun:

1 – Rüyada Domates Salçası Görmek
Mevsiminde domates salçası görülmesi, rızk ve mala işaret etmektedir. Bazen de kırmızı domates salçası beklenmedik güzel ve sevinç duyacağınız bir haber alacağınıza işarettir. Rüya yorumcularına göre rüyada kırmızı domates salçası görmek, altına; yeşil domates salçası ise nakit paraya işarettir. Bazı tabirciler, olgun ve lezzetli domatesten yapılmış salçayı, helal malla yormuşlardır. Rüyada görülen domates salçası, kolay yoldan kazanılan para olarak yorumlanır. Bazende hoş sözü ve sevinci çağrıştırır.

2 – Rüyada Biber Salçası Görmek
Rüyada kırmızı biber salçası görmek, çevrenizde hasta olan kimselerin şifa bulmasına delalet etmektedir. Rüyada biber salçasını gören kişinin zahmet çekmeden hanesine bereketli rızk gireceğine işarettir. Acı biber salçası acı yemeyi seven kimseler için rızka işarettir. Acı sevmeyen birinin rüyasında acı biber salçası görmesi kalp incitici bir söz işitmeye delalet eder. Rüyada acı biber salçası görmek, üzücü bir söz duymaya işaret eder. Rüyada ekşi veya bozulmuş salça görmek, haram mala işarettir.

3 – Rüyada Salça Yapmak, Salça Yaptığını Görmek
Rüyada salça yaptığını görmek hileli bir durumdan kurtuluşa yahut kötü bir olayı gizlemeye yorumlanır. Başka bir rivayete göre ise salça yapmak, define bulmaya, toplu mal elde etmeye ve rızka işaret eder. Rüyada salça yapmak, zahmetle kazanılmış mala veya hastalıktan şifa bulmaya da tabir edilir. Genel anlamda salça yapmak, rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olmasına yorulur. Rüyasında salça yaptığını gören rüya sahibi için; neşe ve mutluluk içinde geçecek bir yaşantıya işaret eder.

4 – Rüyada Salça Yemek, Salça Yediğini Görmek
Bir kimsenin rüyasında salça yediğini görmesi, yenilen salçanın tadına, rengine ve kişiye göre çeşitli şekillerde tabir edilir. Rüyada salça yemek bazen arzuların yerine gelmesine, göz aydınlığına; bazen dea, zengin olmaya işarettir. Aynı zamanda rüyada salça yemek dünya işlerine önem verip zevke dalmaya da alamet eder. Salça yemek kimi zaman, müjdeli bir habere ve ömrün uzamasına da işaret etmektedir. Salça yemek nimete işaret etmektedir.

5 – Rüyada Salça Almak
Rüyada salça aldığını görmek dertlerin azalacağına, işlerinizin iyiye gideceğine yorumlanır. Bazı tabircilere göre rüyada salça almak sıkıntıları hafifletecek koşullar ve imkanlar demektir. Bazen de salça almak küçük ama işe yarar paradır. Salça almak rengine göre ve birlikte pişirilen şeylerle de yorumlanır.

6 – Rüyada Birine Salça Vermek
Salça vermek, sıkıntıları hafifletecek koşullar, imkanlar olarak yorumlanır. Rüyada birini salça vermek zahmet çekilmeden elde edilen mala işaret eder. Salça vermek aynı zamanda dünyaca kısmet, hayır ve nimettir. Aynı zamanda birine tuz verdiğini görmek, ona mal vermeye de işaret etmektedir. Salça satın aldığını veya kendisine salça verildiğini görmek, hastalıktan şifa bulmaya ve paraya delalet eder. Derler ki rüyada birine salça vermek, o kimseye nakit para veya mal vermeye işarettir.

7 – Rüyada Salça Karıştırmak
Korku halinde olan bir kimsenin rüyasında salça karıştırması, emniyete ermeye, selametle yoluna devam etmeye delalet eder. Günümüz rüya yorumcularına göre rüyada salça karıştırmak zevceye, mal ve çocuğa, helal rızka ve hayırlı şeylere delalettir. Salça karıştırmak aynı zamanda dünyalıktan az bir şeye kanaat etmeye işarettir.