Arkadaş Arama:

S 0

Rüyada simitçi görmek ne anlama gelir ?

Rüyada simitçi görmek, mal biriktirmeye, rızkın bereketine, kısmette, işlerin yolunda gitmesine veya münakaşa ve mücadele etmeye işarettir. Simitçi hayırlı iş yapan bir kimse ile tabir olunur. Rüyasında simitçi gören güzel yüzlü ve güzel sözlü biriyle dost olacağını ifade eder. Simitçiden simit aldığını görmek o kimseden alınacak hayır ve menfaate delâlet eder.
Bazen de eski simitçi görmek işlerin yoğunluğunu ifade eder. Rüyada simit satan bir kimse görmek halka yardımda bulunan, şefkatli ve mert birinden fayda sağlayacağınıza işaret eder. Bir kimsenin rüyasında simitçiyi görmesi halka karşı güzel muameleye, güzel ahlâka ve hoş söze işaret eder.

Rüyada simitçi dükkânı görmek rızkın bereketine ve işlerin yolunda gitmesine delâlet eder. Bazı kere simitçiyle ilgili rüya, devlet reisine, onun hizmetine bakanlara, namaz kılmaya ve ibadete yorum edilir. Simitçinin dükkânı ya da fırını, vatandaşların işlerine vakıf bir adamı da işaret eder. Çünkü simitçinin işe yetişmek içen halkın yiyeceğini temine çalışan kimsedir.
Rüyada simitçiyi gören kişinin işindeki çalışkanlığı ve başarılarıyla çok para kazanacağına delalet eder. Rüya sahibinin zorluk ve zahmet içinde büyük paralar kazanacağına ve mal elde edeceğine yorulur.
Rüyada simitçilik yapmak rüya sahibinin bazı yatırımlar yapmayı düşündüğüne işaret eder. Daha rahat bir yaşam için eline geçecek bazı fırsatları değerlendireceğini ifade eder.