Arkadaş Arama:

S 0

Rüyada Sincap Görmek Ne Anlama Gelir?

Çok güzel bir hayvan olan rüyada sincap görmek mutluluğu haber verir. Gerçek yaşamda iyi dostlara sahip olacak ve işlerinizde daima başarılı olacaksınız. Sincap çok hayırlı bir hayvandır ve mutluluğun işaretidir. İslami tabirlerde İbn-i Sîrîn’in tabiri Rüyada sincap; yabancı ve zengin kişiye tabir olunur.
1- Rüyada Sincap Yavrusu Görmek
Gerçek dostların olacağına işarettir. Sincap yavrusu görülmesi iş hayatında birçok başarıya imza atacağınız anlamına gelmektedir. Sincap yavruları çıkarcı ama neşeli, konuşkan, zeki birisine de işaret eder. Rüyasında sincap yavrusu gören için mutluluk, neşe, eğlence olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada tek bir sincap yavrusunu görmek, yakında iyi haberler duyacağına işaret eder ve bu haber evlilik olabilir.

2- Rüyada Sincap
Sincap, zalim ve hırsız birisinin işaretidir. Ömrünüz uzun olacak ve normal yaşamda da macera peşinde koşacaksınız. Halkın arasına girip çıkmayan zengin bir adama işaret eder. Rüyada sincap mala, murada, zenginliğe, dostluğa, neşeye, başarıya, hayra, iyiliğe, rızka ve kısmete işarettir.

3- Rüyada Sincap Ailesi Görmek
Sincap ailesi hayra, iyiliğe, mutluluğa, başarıya, sevgiye, dostluğa ve kısmete işarettir. Rüyada sincap ailesi gören kişinin şansının ve kısmetinin açık olduğuna, hem iş hayatında hem de aile ve sosyal hayatında insanlardan yardım ve destek gördüğüne, dostları tarafından sevilen bir kişi olduğuna tabir edilir.

4- Rüyada Sincap Beslemek
Rüya sahibinin arkadaş ve yakınlarıyla yardımlaşma içinde, iyi dostluklar kurduğuna yorulur. Zor zamanlarında yalnız kalmayacak. Rüyada sincap beslediğini görmek, iyilik ve geçim kaynağının kanıtıdır. Rüyasında sincap beslediğini görenin aynı zamanda işlerinin yolunda gideceğine, iş hayatında başarılı olacağına, mutluluğa ve rahatlığa kavuşacağına işarettir. Bir kimse rüyasında elinde bir sincap taşıdığını görürse, bu bereketli bir kazanç kaynağının kanıtıdır.

5- Rüyada Sincap öldürmek
Genç bir kimse sincabı rüyasında kestiğini görürse, bu yaşadığı sorunlardan kurtulduğunu gösterir. Rüyada bir sincabı öldürmek, düşmanlardan kurtulmak anlamına gelir. Bir sincabı boğduğunu ve boğazından kan aktığını gören yabancı bir kişiyle ilişki kurar. Sincap öldürmek aşk hayatına işaret eder. Kişinin aşk ilişkisinde zor durumlar ya da çeşitli sorunların olduğunu bildirir. Bir kişiye gönül verip ona açılmamaktır. Bu rüya olmayacak bir sevdaya işaret eder.

6- Rüyada Sincap Eti Yemek
Sürprizlere, malının artacağına, övülmeye, sevince, sevindirici habere, izzet ve medhe nail olmaya işaret eder. Ticaret işlerinde kazanç sağlayacağınıza yorumlanır. Rüyasında sincap eti yiyen bol miktarda mal elde edeceğine işarettir.

7- Rüyada Sincap Kovalamak
Bir şey yapmak arzusunda olanlar için hayra ve menfaate delalet eder. Arzu ve isteklerin gerçekleşmesi anlamını taşır. Eşsiz ve büyük fırsatlar elde edeceksiniz. Sincap kovalamak ele geçecek fırsatları doğru şekilde kullanmaya yorulur. Yaşamın yüksek düzeyde olumlu yönde değişmesine, güzelleşmesine işarettir.

8- Rüyada Sincap Yakalamak
Rüyasında sincap yakalayan için şans, başarı, kazançtır. Kısmetin açılmasının, olumlu gelişmelerin ve rahatlığa kavuşmanın işaretidir. İşlerde kazançlı, iyi fırsatlarla karşılaşacaksınız. Çalışmalarda doğru adımlar atacağınızı işaret eder. Sincap yakalamak, rızkın genişliğine işarettir.