Arkadaş Arama:

S 0

Rüyada Sinek Öldürmek Görmek

Rüyada sinek öldürmek şifa bulmaya sağlıklı bir hataya, sinek öldürdügünü gören kimse, rahata ve vücut sağlığına nail olur.
rüyada görülen sinek, cok sövmeye, zayif, miskin ve alcak bir kimseye isarettir. rüyada bir kimseye bir sinekten bir fayda dokunsa, o kimseye, mezkur insanlar tarafindan bir fayda erisir. sinegi yedigini gören kimse, kötü bir rizka nail olur. sinegin kaninda olan sey, alcak bir kimseden maldir.

sinegin karnina girdiyini gören kimse, akilsiz bir kavimle oturur-kalkar ve arkadaslik yapar ve onlardan devamli olmayan haram mala erisir.sinegin büyügü, halka zarar veren ve mali ifsat eden bir düsmandir.bas ucunda bir sinegin uctugunu görse, o kimseyi herhangi bir hususla tehdit eden zayif bir düsmana isarettir. yolculuga cikmak isteyen kimsenin rüyada üzerine bir sinegin konustugunu görmesi, yolunun kesileceginden korkuldugundan dolayi yolculuga cikmasin ve bundan sakinsin.
kulagina bir sinek girdigini gören kimse hayra ve berekete nail olur..sineklerin evinde toplandiklarini gören kimsenin düsmanlanmn kendisinin kötü gördügü bir seyi islemelerine isarettir.
misafir olan kimsenin basma sinegin konmasi, malinin gitmesine isarettir. sinegi malindan bir sey üzerine kondugunu görse, o kimsenin malinin calinmasina,hirsizlarin saldinsina ugramasindan korkulur. sinek, siddetli bir düsman ve zayif bir askerdir.bazen de sineklerin toplanmasi, temiz ve güzel rizka isarettir.
bazen de kendisinde hastalik bulunan bir kimse icin ilaca isarettir. bazen de kara sineni görmek, kötü amele ve kötü görülüp zemmedilmeyi icabettiren bir iste bulunmaya isarettir.