Arkadaş Arama:

S 0

Rüyada Sinema Görmek

Rüyada izleyicilerin bulunduğu sinema (beyaz perde) ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Rüyada görülen sinema salonu kalabalık yerden gelecek haber, söz, konuşmadır. Rüyada yazlık bir sinemada film seyrettiğinizi görmek, son zamanlarda çok tembelce vakit geçirdiğinize yorulur. hayatın zorluklarından kaçmaktır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada sinema görmek, yalan bir habere ve boş vakit geçinmeye işaret eder. Rüyada sinema görmeniz işlerimize ilgi duymadığınız için kazancınızın da o nispette düştüğüne, işarettir. Rüyada sinemada güzel vakit geçirmek yaşama sevincini tekrar yakalamaya işarettir.
Rüyada Sinemada Olmak

Bazı rüya tasvirlerine göre rüyada sinema içinde olmak, korkuya, üzüntüye; kimi zaman ise, geçim sıkıntısı çekmeye yorulur. Rüyada sinema boş yere çaba harcamak olarak ta tabir edilir. Sinema görmek bazen de kötü huylar edinip günaha girmeye tanımlanır.
Rüyada Sinema Salonu Görmek
Rüyada sinema salonunda oturmak, halkın sonradan görüp duyacağı bazı şeyleri onlardan önce öğrenmeye alamettir. Sinema salonu görmek ciddi bir iş için hazırlık yapıp harekete geçmenize delildir. Rüyaya sinema girmesi, gerçeklerden kaçmaya, hayal âleminde yaşamak manasındadır. Genel olarak rüyada sinema salonu görmek, çok kısa sürecek hoş bir ilişkiye işaret yapar.
Rüyada Sinemaya Gitmek
Rüyada sinemaya gittiğini gören mutlu bir haber alır. Rüyada arkadaşla sinemaya gitmek, rüya sahibinin dünya işleri yapacağına, sosyal aktiviteye yorulur. Rüyada sevgiliyle sinemaya gitmek sevinç getirecek gelişmeye, kazanca yorulmaktadır. Rüyada sinemaya giden kişi bereketli yatırımlar yapacağına, bundan güzel kârlar elde edeceği delalet etmektedir. Huzurlu günlere kavuşacağına de deliltir.

Rüyada Sinema Bileti Almak
Rüyada gişeden sinema bileti aldığını görmek ağız tadının yerine geleceğine, iyi makama ulaşacağına, büyük bir iş yapacağına delalet eder. Rüyada sinema bileti almanız sıkıntı yaşanan bir durumda rüya sahibinin sevinç duymasına işaret eder. Sinema bileti görmeniz sevinçli bir haber duyacağına alamet eder.
Rüyada Sinema Koltuğu Görmek
Rüyada sinema koltuğu, sahne, perde, sanatçı gibi şeyler görmeniz, hayatın acı tatlı yönlerine alamettir. Sinema sahnesi yalan dünyanın bir oyundan ibaret olduğunu kavramaya alamettir. Sinema koltuğu ise olup biteni ibret nazarından geçirmeye işarettir. Sinema rüyası sevgiliden ayrılmaya, işten kovulmaya da işarettir. Bazen de kötü yola sapmaya, verilen sözden dönmeye yorumlanır.

Rüyada Sinema Perdesi Görmek
Rüyada görülen sinema perdesi bazen gizli bir sırra örtmeye sevince ya da kedere işaret sayılır. Bazen de rüyada sinema perdesi, pişmanlığa, sevinmeye veya mutluluğa yorumlanır. Kimi zaman arkadaşlık, birlik ya da zenginlik olarak tanımlanır. Kimi zaman ise, sevinç, zenginliğe, ihtişama veya sevinmeye işaret eder.
Rüyada Sinema Filminde Oynamak

Rüyada sinema filminde rol almak, hayattan uzaklaşmaya, gerçeklerden kaçmaya işarettir. Sinemada film izlediğini görmek, olup bitenden ibret almaya alamettir. Sinema filminde oynadığını görmek ne faydası ne de zararı olan şeylerle vakit geçirmeye işarettir. Rüyada sinema filminde oynamak, kendini ispat etmeye, yeteneklerinin farkına varılmasına ve şansın açılmasına işarettir.