Arkadaş Arama:

T 0

Rüyada Tablo Görmek Ne Demek

Genel olarak rüyada tablo görmek hayırlara yorumlanmaktadır. Bu nedenle Rüyada ünlü bir ressamın tablosunu görmek, uzun zamandan beri kurduğunuz düşlerin kısa zaman içinde gerçekleşeceği anlamına gelir. Sonuç olarak rüyada tablo hediye almak değerli bir hediye almaya işaret etmektedir. Bazen rüyada yağlı boya tablo görmek, kişinin uzun süredir planladığı işleri kısa süre sonra gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Rüyada duvara tablo asmak ise dünyalık kazancı demektir. Rüyasında yağlı boya tablosunu gören kişi, hoşuna giden bir haber alır. Özetle rüyada tablo görmek huzur ve mutluluğa, araştırma ve inceleme yapmaya işaret etmektedir. Tabloda ki eşyalarda ayrıca tabir edilmektedir. Ayrıca rüyada tablo satın almak ise kişinin kazancında beklenmedik artışların olacağına tabir edilir. Genelde rüyada manzara resmi görmek ve ya tablo görmek rüya sahibinin rahat edeceği gelişmeler sayesinde mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Tablo Hediye Almak
Rüyada pastel boya ile yapılan tablo görülmesi, ucuz bir hediye alınacağını gösterir. Kimi saman rüyada birinden hediye almak, kazancın hayırlı işlerde kullanılmasına yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasından birinden tablo hediye alması, halk arasında saygın bir kişi olmasına işaret eder. Rüyada akrabalarından birinden tablo hediye almak ise az zamanda çok iş başarmaya yorulmaktadır.

Rüyada Yağlı Boya Tablo Görmek
Hayırlara tabir edilmektedir. Rüyada yağlı boya tablo gören bir kimsenin isteklerinin yerine geleceği ve dileğinin kabul olacağı bilinmektedir. Diğer bir yandan bu rüyayı gören bir kimse yeni bir yeteneğini keşfedebilir ve ya hobilerinden para kazanmanın yollarını bulabilir. Meyveli tablo görmek rızık ve nimete veya misafir gelmesine işarettir. Rüyada güzel tablolar görmek ise aşk ve hayranlığa delildir.

Rüyada Duvara Tablo Asmak
Rüyasında duvara tablo astığını gören helal ve geniş rızık elde edeceği demektir. Ayrıca rüyada tablo asmak rüya sahibinin sağlığının yerinde olacağına tabir edilmektedir. Rüya tabirine göre rüyayı görenin sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, ayrıca çok iyi bir kariyer edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada Yeni Tablo Satın Almak
Rüyada yeni tablo almak rüya sahibinin yeni gelir fırsatları elde edeceği üzerine yorumlanmaktadır. Bu gelir kaynakları ile beraber kazancını arttıracağı ve mutlu bir yaşam elde edeceğine delalet eder. Hayatını daha konforlu, güzel ve konforlu bir hale getireceğine dair işaret etmektedir.

Rüyada Tablo Yaptığını Görmek
Kara kalemle yapılan tablo eski dostluklara önem vermeye alamettir. Ayrıca anne babaya iyilik etmeye delildir. Aynı zamanda vefa ve cömertliğe işarettir. Rüyada bir sergi veya galeride güzel tablolar görülmesi, bir sanat jübilesine davet edileceğinizi gösterir. Ayrıca orada jüri vazifesi yapacağınıza tabir edilmektedir.

Rüyada Resim Tablosu Görmek
Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen tabloda insan resmi varsa bu rüya yalan söylemeye ve insanları aldatmaya işarettir. Eğer tabloda manzara resmi varsa, düşünmeye, araştırmaya ve hakikati bulmaya işarettir.

Rüyada manzara tablosu Görmek
Rüyada manzara resmedilmiş bir tablo görmek rüya sahibinin ilim, sanat ve düşünce gerektiren konularla ilgileneceği anlamına gelmektedir. Rüyasında manzara resmi gören kişi, çalışmasının karşılığını alan kimsedir. Karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına alamettir.

Rüyada Tablo Yapmak
Bir kimsenin rüyada tablo yaptığını görmesi rüyayı gören kişinin tabiri caizse halinin vaktinin yerinde olduğu anlamına gelir. Geniş rızık elde etmeye, rahat yaşamaya, hayatın güzelliklerinin ve her anının tadını çıkarmaya rivayet edilir. Ayrıca geçmiş bir olayı hatırlayacağınızı anlatır.

Rüyada Mavi Tablo Görmek

Güzel günler geçireceğine,
İşlerinin düzeleceğine,
Çok büyük mutluluklar yaşayacağına,
Sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine,
Çok büyük bir başarıya kavuşulacağına,
Ne kadar iyi gelir elde edeceğine
Rahatlığa ereceğine rivayet etmektedir.