Arkadaş Arama:

T 0

Rüyada Takı Görmek, Takmak Ne Demek?

Genellikle rüyada takı görmek şöhretli bir kimseye veya faydalı söze yorumlanmaktadır. Genel olarak rüyada takı görmek ise rüya sahibinin eline bol miktarda para geçeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin göstereceği mücadele ile iyi bir kazanç elde edebileceği demektir. Sonuç olarak rüyada takı takmak kazanılmış ya da kazanılacak olan mal ve mülkü anlatmaktadır. Ek olarak iş dünyasında ya da sosyal yaşamda elde edilen saygınlık manasındadır. Rüyada takı takmak ilim sahibi veya sanatkâr olacak bir kimseye işaret etmektedir. Takı takmak ayrıca değerli bir bereket ve rızıkla yorumlanmaktadır. Bununla birlikte iyi bir makamı da işaret etmektedir.
Rüyada Gümüş Takı Görmek

Bir kimsenin rüyasında gümüş takı görmesi hayır ile beraber bolluk ve berekete tabir edilmektedir. Aynı zamanda kısmeti ve müjdeli bir haberi işaret etmektedir. Ayrıca başarıyı belirtir. Aynı zamanda rüyayı görenin mutlu bir hayat süreceği demektir. Rüyada gümüş takı takmak finansal konularda sorun yaşamayacağına delalet etmektedir.
Rüyada Altın Takı Görmek
Bazı rüya tabircilerine göre Rüyada görülen altın takı saygın bir kişiyi anlatır. Aynı zamanda sözlerinden hoşgörülü ve kibar bir insanı ifade eder. Altın takı takmak ise göz kamaştırıcı ilme, ileride meşhur olacak evlada işaret etmektedir. Ayrıca rüyada görülen altın takı yararlı iş ve söze, hayır ve berekete işaret etmektedir.
Rüyada İmitasyon Takı Görmek
Rüyada imitasyon takı görülmesi, rüya sahibinin sevdiği insanlar ile çok mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Özellikle eğer borcu varsa bu konuda rahat bir nefes alacağını ve maddi açıdan düze çıkacağına yorulmaktadır. Toplumda aynı zamanda itibarının artacağı ve saygınlığını yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kendini Takı Takarken Görmek
Rüyada kendinizi takı takarken görmeniz rüya sahibinin başarılı bir hayat süreceği üzerine tabir edilmektedir. Kısa süre içerisinde yaptığı iş üzerinden yüksek bir makama geleceği ve adından sıkça söz ettireceğine işaret eder. Gerçekleştireceği önemli projeler ile beraber kazancını katlayacağını gösterir. Ayrıca etrafındaki insanlar tarafından saygı göreceği anlamına gelmektedir. Maddi açıdan mal ve mülk sahibi olmak ile beraber, parasal konularda sıkıntı yaşamayacağını işaret etmektedir
Rüyada Takı Satmak
Rüyada takı satarken görmek kadınların işleriyle meşgul olmaya işarettir. Ancak eğer rüya sahibi bir kadın ise güzel bir döneme gireceğini göstermektedir. Ayrıca rüyada takı satmak maddi açıdan rahat edilecek bir döneme gireceğine delildir. Takı satan kadınsa bu rüya onun için sevince işaret etmektedir.

Rüyada Renkli Takı Görmek
Rüyada renkli takı görmeniz ilim sahibi, değerli bir kimseye işarettir. Elinde renkli takı olduğunu gören önemli bir fırsat yakalayacağına rivayet edilmektedir. Ayrıca bu rüya hayırlı bir evlada işarettir.