Arkadaş Arama:

Ü 0

Rüyada Üşümek

Yaz mevsiminde rüyada üşümek hastalığa yorumlanır. Kışın ve soğuk havalarda üşümek zayıflık ve güçsüzlüğün geçmesidir. Rüyada üşüdüğünü görmek ulaşılacak maddi ve manevi huzura delalet eder. Rüyada genç bir erkeğin üşümesi; hayatta başarısına engel olan sebepleri başkalarında aramamasına işarettir. Sorunun bizzat kendisinde olduğuna yorulur. Genel anlamda rüyada üşümek yakında aşk hayatınız düzene girecek demektir. Rüyayı gören kişi tecrübeli bir yaşta ise; eskiden yaptığı bir hatanın meydana çıkmasına alamettir. Rüyada üşüdüğünü gören kişi zekâ ve ince düşüncesiyle bunu hal yoluna koyacağına, evli kadınlar için; hafif bir kaza atlatacağına işarettir.
Rüyada bir erkeğin üşümesi; başarısızlığının nedenlerini dışarıda değil kendisinde araması gerektiğini bildirir. Orta yaşlı birisi için rüyada üşümek bu rüya eskiden yaptığı bir hatanın ortaya çıkacağını ancak bu olayın üstesinden geleceğini işaret eder. Evli kadınlar için; önemsiz bir kaza yapacağına yorumlanır. Genç birisi için ise bu rüya yakında aşk yaşamak anlamındadır. Rüyada soğuk havada üşüdüğünü görmek kişinin güvende olduğuna işaret eder. Ama sıcak havada görülürse kişinin bir olay karşısında çaresiz kalacağına işaret eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada üşümek, mihnet, meşakkat ve zorluk ile tabir edilir. Rüyada üşüdüğünüzü görmek, yapmak istediklerinize engel olacakların bulunduğuna, sizi kıskanan arkadaşlarından sakınmanız gerektiğine işarettir. Bu rüya sahibi eğer yaşlı bir kimse ise, yakında hafif bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Rüyada üşüdüğünü görmek, bir yakınını veya dostunla sıkıntı yaşayacağına ve bu yüzden de üzüntülü günler geçireceğine yorumlanır.