Arkadaş Arama:

Ü 0

Rüyada Ütü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ütü görmek, kendine fazla güvenmeye, birinden yardım beklemeye veya sevdiğiniz bir kimseden sevineceğiniz bir haber almaya işarettir.
Rüyada görülen ütü, karışık işlerin yola gireceğine çağrışım yapar. Bazen da haber almaya, ruhi bunalım geçirmeye; hazanda, yeni bir işe girmeye, huzura kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada ütü yaptığını görmek, sıkıntıdan kurtulmaya, işleri yoluna koymaya ve karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmeye işaret eder.
Kimi zaman söz yolu ile münakaşa etmeye, sevilen bir dostla buluşmaya; kimi zaman da, emanete ihanet etmeye, kötü huylarını bırakıp hatalı davranmamaya işaret eder.
Bazı yorumcular, rüya sahibinin huzura kavuşacağına, rahatlayacağına işaret saymışlardır.
Sıcak ütü görmek, çok zeki olduğunuza, ancak zekânıza gereğinden fanla güvenip bu nedenle zarar göreceğinize; terzi ütüsü, hayırlı bir habere; herhangi bir şeyi ütülemek, işlerin düzeleceğine işarettir.

Rüyada ütü insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir. Rüyada sıcak ütü görmek, çok akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınız için zarara uğrayacağınıza yorumlanır. Rüyada bir şeyi ütülemek, işlerin iyi olacağına yorumlanır.
Rüyada ütü yapan kişi hayatıyla ilgili olumlu değişiklikler yapacak demektir. Ütülediği şey ile birlikte yorumlanır.
Rüyada ütü insanın hayatına karışan, öğüt veren, belirli kurallara uymasını isteyen bir büyüğü olabilir. Ütü yapan kimse, hayırlı doğru yolu seçecektir.
Rüyada ütü yaptığını görmek; yaptığınız işte büyük başarılar elde edeceğinize işarettir.

Rüyada ütü yapmak, mutlu bir aile hayatına hazırlandığınız ve işlerinizin yolunda gideceği anlamındadır.
Rüyada deri, hayvan başı, vs. türü şeyleri ütülemek; borç, iftira sıkıntı, keder gibi şeylerin son bulacağına, bir davanız varsa beraat edeceğinize, hasta iseniz sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir.
Ütü görmek bir kaç şekilde yorumlanır; sıcak ütü görmek bir is için iyi bir teklif alacağınıza; terzi ütüsü görmek, yeni bir habere, büyük bir fabrika ütüsü görmek, bir ev yaptıracağınıza veya güzel bir ev satın alacağınıza delalet eder.

Elbiselerinizi ütülediğinizi görmek, işlerinizin düzeleceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ütü görmek, pürüzlü işlerin düzeleceğine, güzel günlerin geleceğine işarettir.
Rüyada deri, hayvan başı, vs. türü şeyleri ütülemek; borç, iftira sıkıntı, keder gibi şeylerin son bulacağına, bir davanız varsa beraat edeceğinize, hasta iseniz sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir.