Arkadaş Arama:

V 0

Rüyada Vapur Görmek, Vapura Binmek Ne Demek?

Rüyada vapur görmek, karlı işe, helal kazanca, rızka ve bir yolculuğa çıkmaya yorulur. Vapur, evlada, babaya kudret ve kuvvette yorumlanır. Vapur görenin her ne şekilde olursa olsun bahtının her işte açılacağını ifade eder. Rüyada vapura binmek ise; çoktandır görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşacağınız anlamına da gelmektedir. Vapurdan indiğini gören kimse, ferahlığa erişir.
Rüyada Vapur İskelesi Görmek; uzun bir sürede gerçekleşeceğini sandığınız dileğinin kısa zamanda gerçekleşeceğine işarettir. Vapur iskelesi ev sahibi olacağına, rüya sahibinin şöhret bulacağına işarettir. Kimi tabircilerde vapur iskelesi gören bahtının açık olduğuna, zenginlik elde etmeye delalet eder.

Rüyada Vapura Binmek; üzüntü ve sıkıntıdan güvende olacağınıza delildir. Rüyada görülen vapur gezisi yaptığınızı görmeniz kısa bir deniz yolculuğu sonunda oldukça karlı bir işe gireceğinize delalet eder. Aynı zamanda vapura binmek, vapurun değeri ve büyüklüğü kadar rızk, baht ve saadet elde edeceğinize delalet eder. Rüyasında vapura bindiğini gören kimse büyük bir meslek elde edecektir.
Rüyada Denizde Vapur Görmek; Eğer deniz fırtınalı ise deniz kazasıyla karşılaşacağınıza yorumlanır. Durgun denizde vapur görmek ise sevinçli bir haberi olacağına işaret eder. Genel manada denizde vapur görmek murada ereceğinizi gösterir. Rüya sahibi makam ve izzet elde eder ve bir topluluğa önderlik yapar.
Rüyada Vapur Sürmek; Bir kimsenin denizde vapur sürdüğünü görmesi, kazançlı bir yolculuk demektir. Vapur kullanmak, iş hayatında kazancın işaretidir. Rüyada yeni bir vapur sürdüğünüzü görmek iş ve konumunuzla bağlantılı olabilecek mutlu değişikliklere yorumlanır. Kazanç, zafer ve ödül olarak tabir edilir.
Rüyada Vapuru Kaçırmak; Kişinin vapuru kaçırdığını görmesi hüzün ve pişmanlığa işaret eder. Rüyada acele etmenize rağmen vapuru kaçırdığınızı görmek; bir fırsatı kaçıracağınıza, imkânsız şeyi arzu ettiğinize alamet eder. Rüyada vapuru kaçırmak hiç beklemediğiniz güzel bir fırsat yakalayacağınıza işarettir.

Rüyada Vapurda Olmak; büyük bir kazanç elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişinin tüm istek ve ihtiyaçları gerçekleşir. Böyle bir rüya hastalar için şifaya, rızka ulaşmaya, maddi manevi her türlü müşkülattan kurtulmaya işarettir. Vapurda oturduğunu gören kişi büyük bir işe girişir.
Rüyada Arabalı Vapur Görmek
Rüyada arabalı vapur görmenin anlamı, rüya sahibinin denizde hayırlı bir yolculuk yaptığına yorulur. Rüyayı gören kişinin söz sahibi, bilge ve erdemli biri olacağına ve bu nedenle halk arasında saygın bir kişi olacağına delalet etmektedir. Rüyada arabalı vapura bindiğini görmek, rızk elde edeceğinize işarettir.
Rüyada Feribot Görmek; Rüyada feribot görmenin anlamı, rüya sahibinin hayırlı bir iş yaptığına yorulur. Rüyayı gören kişinin karlı olacak işe devam edeceğine ve bu nedenle sorunları çözeceğine, işlerini yoluna koyacağına delalet etmektedir. Rüyada feribota bindiğini görmek, sevince işarettir.
Rüyada Vapur Yolculuğu Yapmak; Birden fazla sorunun üstesinden gelerek refaha çıkmak ve yıllardır hayalini yaptığın işleri gerçekleştirmek demektir. Rüyada sahibi için gerçek hayatta da bir yolculuğa işarettir. Kolay ve rahat bir şekilde vapurla yolculuk eden geçimini ve rızkını kolaylıkla temin eder.

Rüyada Vapurdan İnmek Ne Anlama Gelir; Vapurdan karaya inen kişi daha iyi bir gelecek sahibi olacağına ve bulunduğu işte yönetici olacağı manasına gelir. Rüya sahibinin vapurdan inmesi aslında kazançlı bir yolculuk ve değişimi ifade eder. Vapurdan inen kişi yeni bir şeyi elde etmek amacıyla helal çalışan kişidir.
Rüyada Vapurla Gezmek; Vapurla gezintiye çıktığını gören rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kendi çabalarıyla kurtulacağına işaret etmektedir. Vapura binip denizde gezinti yaptığını görenin başarılı birisi olacağına yorulur. Vapur yolculuğu yapan, büyük başarılara imza atacaktır.