Arkadaş Arama:

V 0

Rüyada Veteriner Görmek

Rüyada hayvanlara bakan veteriner hekim görmek, işlerde aksaklık olacağına işaret eder. Aynı zamanda veteriner rüyası görülen hayvanlarla birlikte yorumlanır. Rüyada baytar görmek, insanların şereflilerine delalettir. Veterinerlik kazanmak rüya sahibinin müjdeli bir haber duyacağı, insanlar arasında saygınlık kazanacağına delalettir. Rüyasında veterinerlik bölümünü kazanıp, bu bölümde okuduğunu gören kişi işlerinde başarılı olur. Rüyada veteriner hekim görmenin anlamı rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına rivayet edilir. Başka bir rivayete göre de rüyada veteriner görmek ordu ve askerin işlerinde büyüklere tabir edilir. Kişinin rüyasında veteriner görmesi yardım eden kimse demektir. Genel olarak rüya tabircileri, veteriner rüyasını umumiyetle hayra işaret eder. Veterineri, tabip, arabulucu, iğneci ve cerrah ile tabir ederler. Rüyada veteriner kliniğine gitmek, mandıra ve çiftlik sahibi olan insanlar için hayır, menfaat ve müjdeli bir haber alınacağının işaretidir. Rüyada görülen veteriner ve kliniği, aynı zamanda doktora çağrışım yapar.
Rüyada veteriner görmek şeref sahibi bir kişi olmak ve yapılan işlerde başkalarını etkilemektir. Kişinin yapacağı işlerde başarılı olacağını gösterir. Bir kişinin görmüş olduğu rüyasında veteriner hekim olduğunu görmesi, rüya sahibinin yapacağı başarılı olan çalışma hayatı sayesinde makam sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında veteriner olduğunu, veterinerlik yaptığını görmesi mutlu bir aile hayatı geçireceğine işaret eder. Rüyada veterinerle konuşmak, veteriner ile konuştuğunu görmek rüyayı görenin şerefli bir kişiye ya da büyük bir insanla tanışacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında veterinerle konuşması genel anlamıyla hayırlı işlere yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada veterinerle konuşmak büyük bir kazanç kapısı kazanılacağı demektir. Aynı şekilde rüyada veteriner görmek kazancın artmasından ötürü rüya sahibinin yakınlarına yardım edecek duruma geleceğine tabir edilir.

Kişi rüyasında veteriner olduğunu görürse, hayatından mutlu olur, durumuna uygun olarak yüksek bir makama ulaşır, işleri düzene girer. Rüyada veterinerde hayvan tedavi etmek kişinin dert ve sıkıntılarının kısa zaman içinde biteceğine işarettir. Veteriner hayvanlarla uğraşıyorsa kişinin işlerinin bir süre vasat gideceğine işaret eder. Bir veterinerin hasta hayvanları tedavi edip iyileştirdiğini görmek hayırlı ve müjdeli bir haber alınacağının işaretidir. Rüyada bir kediyi, köpeği yahut başka bir hayvanı veterinere götürmek rüyayı gören kişinin yakın çevresinden iyi ve sevinç duyacağı haberler alacağına, ailesinin mutlu olacağına delalet eder. Tedavi maksadıyla kedi ve köpeğini veterinere götürdüğünü görmek rüya sahibinin yaşanacak bir gelişmeyle sevinç duyacağının işaretidir. Rüyada veterinerin büyük yada küçükbaş hayvanları tedavi etmesi; mala, şerefe; takva sahibi kişiye, ucuzluk ve bolluğa delalet etmektedir.