Arkadaş Arama:

Z 0

Rüyada Zabıta Memuru Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zabıta memuru görmek, sıkıntılardan kurtulmaya, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü belediyede çalışan zabıta memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır. Bir kimsenin Rüyada zabıta memurunun güzel bir halde olduğunu ve hoş koktuğunu görmesi, o memurun güzel hareket etmesi anlamına gelir. Zabıta memuru, zabıta müdürü, zabıta amiri, kadın yada erkek olarak kurtuluş, baba, terbiyeci, güzel bir yardım, yüce makam, emniyet, güven ve selamet anlamına gelir.
Rüyada zabıta gören, kurtuluşa, selamete, güzelliğe ve iyiliğe kavuşur. Çünkü zabıtalar halkın rahatlığı için çalışan memurlardır. Rüyada zabıta amirini veya müdürünü görmek, işlerinizin yolunda gideceğine ve sizi koruyup gözeten biri anlamına gelir.

Rüyada zabıta memuru olduğunu görmek
Bazen de zabıta, babaya, terbiyeciye, hoca ve hakime delalet eder. Rüyada zabıta memuru olduğunu görmek mal, şöhret ve rütbeye, kendisi için kâfi gelecek bir hayra yorumlanır. Rüyada zabıta olduğunu gören, insanlar arasında kadr ve kıymetinin yüce olmasına yorulur.
Zabıta memurunu perişan halde görmek
Rüyada Zabıta memurunun pejmürde ve perişan bir halde olduğunu veya pis bir şekilde koktuğunu ya da gözlerinin kör olduğunu görmesi şu şekilde tabir edilir: O memurun yapmaya başladığı işte kötü tedbirli ve yakışıksız hareket ettiğine alamettir.

Zabıta memurunu güzel halde görmek
Rüyada Zabıta memurunu güzel bir halde görmek, iyi bir yardıma, şiddet ve korkudan kurtulmanın işaretidir. Bazı tabirciler de zabıta memurunu görmeyi, gam ve üzüntüye yorumlarlar. Çünkü bazı zabıta memurları esnafı sıkıştırırlar.
Zabıta Müdürü, amiri ve zabıtaları birlikte görmek
Bir kimsenin rüyada zabıta müdürünü, zabıta amirini ve zabıta memurlarının beraber geldiğini görmesi korunmaya ve himayeye delâlet eder. Bazı kere de zabıta müdürünü yardımcılarıyla birlikte görmek, sürür ve feraha, sevinç ve sâadete işaret eder.