Arkadaş Arama:

Z 0

Rüyada Zerdeçal Görmek

Rüyada zerdeçal görmek, hayırlara, güzelliklere yorulur. Rüyada görülen zerdeçal kamu malına taze zerdeçal yani öğütülmemiş zerdeçal ise alın teri ile kazanılan helal kazanca tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacağına alamet eder. Rüyada zerdeçal görmeniz hem sağlık hem de hayır olarak yorumlanır. Hint safranı da denen bu bitkinin kökünü görmek helal mala delalet eder. Rüyada zerdeçal görmek, çoktan beri yemediğiniz ve yapılması oldukça güç olan bir yemeği bir sürpriz olarak eşinizin hazırlayıp size sunacağına tabir edilir. Bundan dolayı memnuniyetinizin ifadesi olarak sizin de buna karşı bir hediye ile ona bir sürpriz yapacağınıza yorumlanır.
Rüyada zerdeçal görmek, halk tarafından övülmeye hayır ve menfaate, iyi bir isim yapmaya, ferah ve sevince, kadınların mutlu bir olay münasebetiyle bir araya gelmelerine, sevindirici haberlere ve yabancı bir kimseye işarettir. Yine rüyada zerdeçal gören kişi için huzurlu ve sevinçli bir durum var demektir. Her alanda çok başarılı olduğunuz için insanların sizi kıskanmasına neden olabilirsiniz. Zerdeçal rüyaları sağlık, şifa, faydalı söz, helal iş olarak ta yorumlanır. Rüyada zerdeçal almak; yardımcı bir kişiye işarettir. Bazen rüyada zerdeçal görmek, bir işin yapılması için verilecek zamana veya içinde müjdeli bir haber bulunan ferahlığa işaret eder.

Rüyada zerdeçal satın almak veya birinin kendine zerdeçal verdiğini görmesi , zengin bir kimseyle evlenmeye işarettir. Rüyada koli, kutu, poşet, çuval vb. içinde zerdeçal görülmesi, çok mal ve nimete kavuşmaya işarettir. Havanda zerdeçal dövdüğünü görmek, kazançlı bir ticaret için girişimde bulunmaya işarettir. Rüyada zerdeçal çiçeği ve toplamak, helal rızka işarettir. Sarı zerdeçal çiçeğinin, hastalığa işaret ettiği de söylenmiştir