Arkadaş Arama:

Z 0

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zeytin ağacı görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda sevinçli bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Zeytin ağacı aldığını görmek de hayrın ta kendisidir. Çünkü zeytin mübarek bir ağaçtır. Böyle bir rüya gören, hayra, berekete, menfaate, çok nimete erişir.
Rüyada Zeytin Ağacı Görmek Anlamı ve Yorumu
Rüyada görülen zeytin ağacı, son derece güzeldir ve yorumu her zaman iyilikle hayra yorumlanmaktadır. Zeytin ağacını gören rüya sahibinin, yaşadığı her sorunun üstesinden geleceğine işaret eder. Rüyada zeytin ağacı görülmesi, her zaman ele geçecek olan rızka ve nimet bolluğuna da işarettir.

Rüyada Zeytin Ağacına Çıkmak
Yine rüyada zeytin ağacının üstüne çıktığını görmek, nimete sahip olmakla tabir edilir. Rüya sahibi eğer iyi bir kişi ise, zeytin ağacına çıkmak rüya sahibi için rızkının ve nimetin çoğalacağına işarettir.
Zeytin ağacına çıkmak, nimete sahip olacağı demektir. Zeytin ağacından inmek ise nimeti elinden kaçırmakla yorumlanır.
Rüyada Zeytin Ağacı Satın Almak
Rüyada zeytin ağacı görmek iyidir, ilim ve berekete, akrabadan hayır ve menfaat görmeye delalet eder. Zeytin ağacını satın aldığını gören hayır ve menfaate, berekete erer, bollukta kalır.
Rüyada Zeytin Ağacı Dikmek
Zeytin ağacı diktiğini görenin rızkı bol olur. Rüya sahibinin sağlık içinde, ailesi ve tüm sevdikleri ile yaşayacağı mutlu hayatı işaret eder. Ayrıca hayırlı evlat sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek ile ilgili diğer tabirler
Rüyada zeytin ağacı dikmek rüya sahibinin aile içinde çok büyük bir değişiklik yaşanacağına yorulur. Bu rüya aileyi yakından ilgilendiren ve herkesi şaşıracak mutlu bir gelişmenin olacağına işaret eder. Gören için hayırlı bir rüyadır.
Kirmani ye göre; rüyasında zeytin ağacının yapraklarından toplayıp evine götürdüğünü görenin mali, mülkü çoğalır.
Zeytin ağacını kestiğini veya devirdiğini gören kendi eliyle malini zayi eder.
Rüyada zeytin ağacı görmek, insanlarla iyi geçinen, halkla münasebeti seven, cömert, güzel yüzlü, zarif bir adama veya zengin, güçlü, biraz cimri, fakat gerektiğinde dostlarına iyilik ve ihsanda bulunan bir kişiye işaret eder.

Zeytin ağacının kuruduğunu gören rızk darlığına uğrar. Zeytin ağacına su verdiğini veyahut kökünü kazıp kabarttığını gören, zengin olmak için ticarete başlar. Zeytin ağacının altında oturduğunu gören, kendi malını çoğaltır.
Rüyada Zeytin Ağacı Sulamak
Rüyasında zeytin ağacı suladığını suladığını görmek, bolluk, refah ve berekete işarettir. Aynı zamanda rüyada zeytin ağacı sulamak sevdiklerinizle birlikte olacağınıza delalet eder.